IMG_0607 1000x300.jpg Banner Dames 1.jpg IMG_0607 1000x300 2.jpg IMG_0088 1000x300.jpg
Hoofsponsor

Veteranen D

Teamfoto

Er is op dit moment nog geen teamfoto

Ondersteuning

Functie Naam
Aanvoerder Frank Biemans

Aankomende Speelronde

ZONDAG 22 MEI 2022
Thuis Uit Aanvang
Almelo H35B Twente H35B 14:30
Deventer H35C Zwolle H35D 12:45
Epe H35A Dalfsen H35B 13:00
Gorssel/Epse H35A Twello H35A 13:00
PW H35D Apeldoorn H35B 10:45
Zutphen H35B Ares H35B 12:45

Teamsponsor

Er is op dit moment nog geen teamsponsor.

Stand

Pos. Team # Punten W G V + - Straf
1 Dalfsen H35B 18 54 18 0 0 160 16 0
2 Twello H35A 20 46 15 1 4 97 48 0
3 Zwolle H35D 19 44 14 2 3 90 27 0
4 Twente H35B 19 34 11 1 7 52 36 0
5 Almelo H35B 19 29 9 2 8 45 54 0
6 Apeldoorn H35B 18 23 6 5 7 37 42 0
7 Zutphen H35B 19 23 6 5 8 32 45 0
8 Epe H35A 19 17 5 2 12 19 66 0
9 Gorssel/Epse H35A 19 16 4 4 11 25 44 0
10 Ares H35B 18 15 4 3 11 21 64 0
11 Deventer H35C 19 13 3 4 12 25 81 0
12 PW H35D 19 0 2 3 14 23 103 9

Wedstrijden

Datum Tegenstander Aanvang Locatie
22 mei Apeldoorn H35B 10:45 thuis - Veld 2
29 mei HC Zwolle H35D 11:00 uit
12 jun DHV H35C 10:45 thuis - Veld 1

Uitslagen

Uitslagen

Thuis Uit Uistlag
ZONDAG 5 SEPTEMBER 2021
Twello H35A Deventer H35C 11-2
Twente H35B Dalfsen H35B 0-8
Almelo H35B Ares H35B 2-0
Epe H35A Zwolle H35D 0-5
Zutphen H35B PW H35D 2-2
Gorssel/Epse H35A Apeldoorn H35B 1-5
ZONDAG 12 SEPTEMBER 2021
Dalfsen H35B Twello H35A 9-1
Ares H35B Twente H35B 0-2
Apeldoorn H35B Almelo H35B 5-0
PW H35D Epe H35A 4-2
Zwolle H35D Gorssel/Epse H35A 5-0
Deventer H35C Zutphen H35B 3-2
ZONDAG 19 SEPTEMBER 2021
Twello H35A Ares H35B 7-3
Dalfsen H35B Deventer H35C 16-0
Almelo H35B Zwolle H35D 1-9
Epe H35A Zutphen H35B 1-0
Twente H35B Apeldoorn H35B 2-0
Gorssel/Epse H35A PW H35D 10-1
DONDERDAG 23 SEPTEMBER 2021
Twello H35A Apeldoorn H35B 7-3
ZONDAG 26 SEPTEMBER 2021
Deventer H35C Epe H35A 1-2
Zutphen H35B Gorssel/Epse H35A 1-0
PW H35D Almelo H35B 1-0
Ares H35B Dalfsen H35B 0-16
Zwolle H35D Twente H35B 4-1
ZONDAG 3 OKTOBER 2021
Almelo H35B Zutphen H35B 1-1
Gorssel/Epse H35A Epe H35A 0-1
Twente H35B PW H35D 4-2
Ares H35B Deventer H35C 0-0
Twello H35A Zwolle H35D 3-6
Dalfsen H35B Apeldoorn H35B 7-0
ZONDAG 10 OKTOBER 2021
Zutphen H35B Twente H35B 2-5
Epe H35A Almelo H35B 0-3
Deventer H35C Gorssel/Epse H35A 1-1
Apeldoorn H35B Ares H35B 4-1
Zwolle H35D Dalfsen H35B 3-4
ZONDAG 24 OKTOBER 2021
PW H35D Twello H35A 1-4
ZONDAG 31 OKTOBER 2021
Almelo H35B Gorssel/Epse H35A 3-1
Ares H35B Zwolle H35D 0-2
Twello H35A Zutphen H35B 7-2
Dalfsen H35B PW H35D 16-0
Twente H35B Epe H35A 3-0
Apeldoorn H35B Deventer H35C 7-0
ZONDAG 7 NOVEMBER 2021
Zwolle H35D Apeldoorn H35B 5-0
Zutphen H35B Dalfsen H35B 1-6
Deventer H35C Almelo H35B 1-3
Gorssel/Epse H35A Twente H35B 2-0
ZONDAG 14 NOVEMBER 2021
Twello H35A Gorssel/Epse H35A 3-3
Dalfsen H35B Epe H35A 6-0
Twente H35B Almelo H35B 3-0
Ares H35B Zutphen H35B 1-1
ZONDAG 21 NOVEMBER 2021
Zutphen H35B Apeldoorn H35B 0-0
PW H35D Zwolle H35D 0-4
Almelo H35B Twello H35A 2-1
Gorssel/Epse H35A Dalfsen H35B 0-5
Twente H35B Deventer H35C 7-0
Epe H35A Ares H35B 0-2
ZONDAG 28 NOVEMBER 2021
Dalfsen H35B Almelo H35B 8-2
Twello H35A Twente H35B 6-2
Apeldoorn H35B Epe H35A 2-2
Deventer H35C PW H35D 3-3
Ares H35B Gorssel/Epse H35A 2-1
Zwolle H35D Zutphen H35B 5-0
ZONDAG 5 DECEMBER 2021
PW H35D Ares H35B 1-5
ZONDAG 12 DECEMBER 2021
Apeldoorn H35B PW H35D 3-3
WOENSDAG 23 FEBRUARI 2022
Epe H35A Twello H35A 0-5
ZONDAG 6 MAART 2022
Zwolle H35D Deventer H35C 3-1
ZONDAG 13 MAART 2022
Ares H35B Almelo H35B 3-3
Deventer H35C Twello H35A 1-4
Zwolle H35D Epe H35A 15-1
Apeldoorn H35B Gorssel/Epse H35A 0-0
PW H35D Zutphen H35B 0-4
ZONDAG 20 MAART 2022
Gorssel/Epse H35A Zwolle H35D 0-7
Zutphen H35B Deventer H35C 1-1
Almelo H35B Apeldoorn H35B 1-2
Twello H35A Dalfsen H35B 2-9
ZONDAG 27 MAART 2022
Deventer H35C Dalfsen H35B 0-8
Zwolle H35D Almelo H35B 9-0
Apeldoorn H35B Twente H35B 2-1
PW H35D Gorssel/Epse H35A 0-1
Zutphen H35B Epe H35A 2-1
Ares H35B Twello H35A 1-7
ZONDAG 3 APRIL 2022
Dalfsen H35B Ares H35B 10-0
Gorssel/Epse H35A Zutphen H35B 0-1
Apeldoorn H35B Twello H35A 1-2
Twente H35B Zwolle H35D 2-2
Almelo H35B PW H35D 10-0
Epe H35A Deventer H35C 3-2
ZONDAG 10 APRIL 2022
Epe H35A Gorssel/Epse H35A 1-1
Zutphen H35B Almelo H35B 5-0
PW H35D Twente H35B 0-9
Apeldoorn H35B Dalfsen H35B 0-5
ZONDAG 24 APRIL 2022
Almelo H35B Epe H35A 6-2
Gorssel/Epse H35A Deventer H35C 3-2
Twente H35B Zutphen H35B 1-3
Dalfsen H35B Zwolle H35D 10-1
Twello H35A PW H35D 12-0
ZONDAG 1 MEI 2022
Twente H35B Twello H35A 2-5
Epe H35A PW H35D 3-2
Deventer H35C Ares H35B 2-1
ZONDAG 8 MEI 2022
Zwolle H35D Ares H35B 2-0
Deventer H35C Apeldoorn H35B 3-1
PW H35D Dalfsen H35B 2-9
Zutphen H35B Twello H35A 0-3
Gorssel/Epse H35A Almelo H35B 1-3
Epe H35A Twente H35B 0-2
VRIJDAG 13 MEI 2022
Twente H35B Ares H35B 3-0
ZONDAG 15 MEI 2022
Ares H35B PW H35D 2-1
Almelo H35B Deventer H35C 5-2
Dalfsen H35B Zutphen H35B 8-4
Twello H35A Epe H35A 5-0
Apeldoorn H35B Zwolle H35D 2-2
Twente H35B Gorssel/Epse H35A 3-0
DONDERDAG 19 MEI 2022
Zwolle H35D Twello H35A 1-2