IMG_0088 1000x300.jpg Banner Dames 1.jpg IMG_0607 1000x300 2.jpg IMG_0607 1000x300.jpg
Hoofsponsor

Heren 1

Teamfoto

Er is op dit moment nog geen teamfoto

Ondersteuning

Functie Naam
Coach Ties Wolterink
Aanvoerder Ties Wolterink
Trainer Ties Wolterink

Aankomende Speelronde

ZONDAG 22 MEI 2022
Thuis Uit Aanvang
Ares H1 Soest H1 14:45
Arnhem H1 Westerduiven H1 14:45
PW H1 Graspiepers H1 14:45
Roden H1 Flevoland H1 14:45
Twente H1 Nijkerk H1 14:45
Zutphen H1 Drienerlo H1 14:45

Teamsponsor

Er is op dit moment nog geen teamsponsor.

Stand

Pos. Team # Punten W G V + - Straf
1 Roden H1 19 52 17 1 1 103 18 0
2 Ares H1 19 41 13 2 4 71 42 0
3 Drienerlo H1 19 35 10 5 4 60 40 0
4 Nijkerk H1 19 30 9 3 7 50 39 0
5 Twente H1 20 28 9 1 10 46 78 0
6 Arnhem H1 19 27 7 6 6 50 41 0
7 Zutphen H1 19 25 8 1 10 50 61 0
8 Flevoland H1 19 22 6 4 9 51 57 0
9 Westerduiven H1 19 22 6 4 9 60 71 0
10 Soest H1 18 21 7 0 11 44 58 0
11 PW H1 18 12 4 3 11 36 66 3
12 Graspiepers H1 20 8 2 2 16 37 87 0

Wedstrijden

Datum Tegenstander Aanvang Locatie
22 mei de Graspiepers H1 14:45 thuis - Veld 2
29 mei DHC Drienerlo H1 14:45 uit
12 jun Westerduiven H1 14:45 thuis - Veld 2

Uitslagen

Uitslagen

Thuis Uit Uistlag
ZONDAG 12 SEPTEMBER 2021
PW H1 Zutphen H1 2-3
Nijkerk H1 Arnhem H1 1-1
Roden H1 Graspiepers H1 10-1
Twente H1 Drienerlo H1 1-4
Flevoland H1 Soest H1 3-4
Ares H1 Westerduiven H1 5-3
ZONDAG 19 SEPTEMBER 2021
Graspiepers H1 Flevoland H1 4-3
Westerduiven H1 Twente H1 4-0
Soest H1 Nijkerk H1 0-4
Zutphen H1 Ares H1 3-4
Drienerlo H1 Roden H1 0-3
Arnhem H1 PW H1 6-1
ZONDAG 26 SEPTEMBER 2021
Nijkerk H1 Graspiepers H1 6-0
Soest H1 Arnhem H1 4-2
Flevoland H1 Drienerlo H1 7-5
Roden H1 Westerduiven H1 9-1
Twente H1 Zutphen H1 2-3
ZONDAG 3 OKTOBER 2021
PW H1 Twente H1 2-3
Westerduiven H1 Flevoland H1 2-2
Zutphen H1 Roden H1 1-4
Arnhem H1 Ares H1 1-0
Drienerlo H1 Nijkerk H1 1-1
Graspiepers H1 Soest H1 1-4
ZONDAG 10 OKTOBER 2021
Roden H1 PW H1 8-1
Graspiepers H1 Arnhem H1 4-4
Twente H1 Ares H1 2-4
Soest H1 Drienerlo H1 1-3
Flevoland H1 Zutphen H1 2-4
Nijkerk H1 Westerduiven H1 4-1
ZONDAG 17 OKTOBER 2021
PW H1 Flevoland H1 6-3
Ares H1 Roden H1 3-6
Arnhem H1 Twente H1 5-5
Westerduiven H1 Soest H1 6-5
Drienerlo H1 Graspiepers H1 6-1
Zutphen H1 Nijkerk H1 5-2
DINSDAG 19 OKTOBER 2021
Ares H1 PW H1 3-2
ZONDAG 31 OKTOBER 2021
Graspiepers H1 Westerduiven H1 1-2
Soest H1 Zutphen H1 3-2
Nijkerk H1 PW H1 3-0
Drienerlo H1 Arnhem H1 4-4
Flevoland H1 Ares H1 1-1
Roden H1 Twente H1 10-0
ZONDAG 7 NOVEMBER 2021
Ares H1 Nijkerk H1 4-0
Westerduiven H1 Drienerlo H1 3-5
Arnhem H1 Roden H1 2-3
Twente H1 Flevoland H1 3-1
PW H1 Soest H1 1-6
Zutphen H1 Graspiepers H1 4-2
ZONDAG 14 NOVEMBER 2021
Nijkerk H1 Twente H1 9-0
Westerduiven H1 Arnhem H1 0-1
Soest H1 Ares H1 2-4
Graspiepers H1 PW H1 1-2
Drienerlo H1 Zutphen H1 5-0
Flevoland H1 Roden H1 0-4
ZONDAG 21 NOVEMBER 2021
Flevoland H1 Arnhem H1 2-1
PW H1 Drienerlo H1 1-0
Roden H1 Nijkerk H1 6-0
Twente H1 Soest H1 8-3
Zutphen H1 Westerduiven H1 4-5
Ares H1 Graspiepers H1 4-1
ZONDAG 28 NOVEMBER 2021
Graspiepers H1 Twente H1 3-4
Nijkerk H1 Flevoland H1 4-4
Arnhem H1 Zutphen H1 6-4
Soest H1 Roden H1 0-4
Westerduiven H1 PW H1 3-3
Drienerlo H1 Ares H1 4-3
ZONDAG 13 MAART 2022
Westerduiven H1 Ares H1 4-5
Soest H1 Flevoland H1 1-0
Arnhem H1 Nijkerk H1 2-0
Zutphen H1 PW H1 5-3
Graspiepers H1 Roden H1 0-7
Drienerlo H1 Twente H1 7-1
ZONDAG 20 MAART 2022
PW H1 Arnhem H1 2-2
Roden H1 Drienerlo H1 1-1
Nijkerk H1 Soest H1 3-2
Twente H1 Westerduiven H1 4-2
Ares H1 Zutphen H1 8-1
Flevoland H1 Graspiepers H1 2-1
ZONDAG 27 MAART 2022
PW H1 Ares H1 3-3
Zutphen H1 Twente H1 3-0
Arnhem H1 Soest H1 4-0
Graspiepers H1 Nijkerk H1 1-3
Drienerlo H1 Flevoland H1 2-1
Westerduiven H1 Roden H1 1-6
ZONDAG 3 APRIL 2022
Roden H1 Zutphen H1 4-0
Soest H1 Graspiepers H1 4-1
Twente H1 PW H1 3-1
Ares H1 Arnhem H1 1-0
Flevoland H1 Westerduiven H1 5-5
Nijkerk H1 Drienerlo H1 2-3
ZONDAG 10 APRIL 2022
Arnhem H1 Graspiepers H1 6-4
Zutphen H1 Flevoland H1 1-4
Westerduiven H1 Nijkerk H1 2-3
Ares H1 Twente H1 9-0
PW H1 Roden H1 3-9
Drienerlo H1 Soest H1 3-2
ZONDAG 24 APRIL 2022
Roden H1 Ares H1 4-0
Flevoland H1 PW H1 5-2
Twente H1 Arnhem H1 2-1
Graspiepers H1 Drienerlo H1 4-3
Nijkerk H1 Zutphen H1 3-2
Soest H1 Westerduiven H1 3-6
ZONDAG 1 MEI 2022
Twente H1 Graspiepers H1 5-3
ZONDAG 8 MEI 2022
Zutphen H1 Soest H1 3-0
Twente H1 Roden H1 2-1
PW H1 Nijkerk H1 1-0
Ares H1 Flevoland H1 6-3
Westerduiven H1 Graspiepers H1 6-2
Arnhem H1 Drienerlo H1 0-0
ZONDAG 15 MEI 2022
Nijkerk H1 Ares H1 2-4
Graspiepers H1 Zutphen H1 2-2
Roden H1 Arnhem H1 4-2
Flevoland H1 Twente H1 3-1
Drienerlo H1 Westerduiven H1 4-4