IMG_0607 1000x300.jpg IMG_0607 1000x300 2.jpg Banner Dames 1.jpg IMG_0088 1000x300.jpg
Hoofsponsor

Dames 3

Teamfoto

Er is op dit moment nog geen teamfoto

Ondersteuning

Functie Naam
Aanvoerder Sophie Groeneveld
Aanvoerder Pien Menting
Trainer Pieter Brommer

Aankomende Speelronde

ZONDAG 22 MEI 2022
Thuis Uit Aanvang
Almelo D2-O PW D2-O 15:15
Avanti D2-O Almelo D3 10:45
Flevoland D3 Flevoland D2 14:30
PW D3 EHV D4 14:45
Zwolle D6 Haackey D3 11:00
Zwolle D7 Zwolle D8 10:45

Teamsponsor

Er is op dit moment nog geen teamsponsor.

Stand

Pos. Team # Punten W G V + - Straf
1 Almelo D2 19 51 17 0 2 81 13 0
2 Almelo D3 19 47 15 2 2 70 11 0
3 EHV D4 19 47 15 2 2 72 16 0
4 Avanti D2 19 31 9 4 6 43 41 0
5 Zwolle D7 19 29 9 2 8 32 26 0
6 Haackey D3 18 28 9 1 8 44 40 0
7 PW D2 18 22 6 4 8 19 30 0
8 Flevoland D3 19 20 6 2 11 28 60 0
9 Zwolle D6 19 15 5 0 14 23 60 0
10 PW D3 18 15 4 3 11 28 52 0
11 Zwolle D8 19 15 4 3 12 28 68 0
12 Flevoland D2 18 4 1 1 16 21 72 0

Wedstrijden

Datum Tegenstander Aanvang Locatie
22 mei EHV Enschede D4 14:45 thuis - Veld 1
29 mei MHC Almelo D3 10:00 uit
12 jun HC Zwolle D8 10:45 thuis - Veld 2

Uitslagen

Uitslagen

Thuis Uit Uistlag
ZONDAG 5 SEPTEMBER 2021
Avanti D2-O Flevoland D2 6-1
Almelo D2-O Zwolle D8 9-0
EHV D4 Flevoland D3 6-1
PW D3 Haackey D3 1-9
Zwolle D7 Zwolle D6 5-1
PW D2-O Almelo D3 0-3
ZONDAG 12 SEPTEMBER 2021
Almelo D3 EHV D4 1-2
Haackey D3 Almelo D2-O 1-3
Flevoland D3 Zwolle D7 3-0
Flevoland D2 PW D3 3-0
Zwolle D8 PW D2-O 0-3
Zwolle D6 Avanti D2-O 0-2
ZONDAG 19 SEPTEMBER 2021
Almelo D2-O Flevoland D2 7-0
PW D2-O Haackey D3 2-3
EHV D4 Zwolle D8 2-0
Almelo D3 Flevoland D3 3-1
PW D3 Zwolle D6 5-0
Avanti D2-O Zwolle D7 1-0
ZONDAG 26 SEPTEMBER 2021
Flevoland D3 Avanti D2-O 1-6
Zwolle D8 Almelo D3 0-5
Zwolle D7 PW D3 5-0
Zwolle D6 Almelo D2-O 0-2
Haackey D3 EHV D4 1-4
Flevoland D2 PW D2-O 1-2
ZONDAG 3 OKTOBER 2021
Zwolle D8 Flevoland D3 3-3
PW D3 Avanti D2-O 2-2
Almelo D3 Haackey D3 4-1
EHV D4 Flevoland D2 4-2
PW D2-O Zwolle D6 5-0
Almelo D2-O Zwolle D7 1-0
ZONDAG 10 OKTOBER 2021
Avanti D2-O Almelo D2-O 3-6
Haackey D3 Zwolle D8 4-1
Flevoland D2 Almelo D3 2-5
Zwolle D6 EHV D4 0-9
Flevoland D3 PW D3 0-2
Zwolle D7 PW D2-O 7-0
DINSDAG 26 OKTOBER 2021
PW D3 PW D2-O 1-2
VRIJDAG 29 OKTOBER 2021
Haackey D3 Flevoland D3 8-1
ZONDAG 31 OKTOBER 2021
Almelo D3 Zwolle D6 4-0
EHV D4 Zwolle D7 6-0
Almelo D2-O PW D3 11-1
Zwolle D8 Flevoland D2 7-2
PW D2-O Avanti D2-O 0-0
ZONDAG 7 NOVEMBER 2021
Zwolle D6 Zwolle D8 4-2
Zwolle D7 Almelo D3 0-4
Avanti D2-O EHV D4 5-5
Flevoland D3 Almelo D2-O 0-3
Flevoland D2 Haackey D3 1-4
ZONDAG 14 NOVEMBER 2021
Flevoland D2 Flevoland D3 0-4
Haackey D3 Zwolle D6 2-1
Zwolle D8 Zwolle D7 0-3
PW D2-O Almelo D2-O 0-3
Almelo D3 Avanti D2-O 4-1
EHV D4 PW D3 1-0
ZONDAG 21 NOVEMBER 2021
Zwolle D6 Flevoland D2 3-0
PW D3 Almelo D3 1-0
PW D2-O Flevoland D3 1-2
Avanti D2-O Zwolle D8 0-0
Almelo D2-O EHV D4 0-1
Zwolle D7 Haackey D3 2-0
ZONDAG 28 NOVEMBER 2021
Flevoland D2 Zwolle D7 1-2
Zwolle D8 PW D3 5-2
Flevoland D3 Zwolle D6 1-6
Almelo D3 Almelo D2-O 1-0
Haackey D3 Avanti D2-O 4-3
EHV D4 PW D2-O 2-0
ZONDAG 6 MAART 2022
Zwolle D6 Zwolle D7 2-1
ZONDAG 13 MAART 2022
Haackey D3 PW D3 2-1
Zwolle D8 Almelo D2-O 0-11
Flevoland D2 Avanti D2-O 2-3
Flevoland D3 EHV D4 1-0
ZONDAG 20 MAART 2022
Avanti D2-O Zwolle D6 2-0
EHV D4 Almelo D3 (1-1)TEMP_RESULT
Almelo D2-O Haackey D3 3-1
Zwolle D7 Flevoland D3 3-0
PW D2-O Zwolle D8 0-0
PW D3 Flevoland D2 5-1
ZONDAG 27 MAART 2022
Zwolle D6 PW D3 3-2
Zwolle D7 Avanti D2-O 0-2
Zwolle D8 EHV D4 0-7
Flevoland D3 Almelo D3 0-10
Flevoland D2 Almelo D2-O 0-3
Haackey D3 PW D2-O 0-0
ZONDAG 3 APRIL 2022
PW D3 Zwolle D7 0-0
EHV D4 Haackey D3 4-1
PW D2-O Flevoland D2 2-2
Avanti D2-O Flevoland D3 2-1
Almelo D2-O Zwolle D6 5-2
Almelo D3 Zwolle D8 4-0
ZONDAG 10 APRIL 2022
Zwolle D6 PW D2-O 0-1
Avanti D2-O PW D3 3-1
Flevoland D2 EHV D4 0-5
Zwolle D7 Almelo D2-O 0-3
Haackey D3 Almelo D3 1-6
Flevoland D3 Zwolle D8 3-0
WOENSDAG 13 APRIL 2022
Zwolle D8 Haackey D3 1-2
ZONDAG 24 APRIL 2022
Almelo D2-O Avanti D2-O 5-1
Almelo D3 Flevoland D2 6-0
PW D3 Flevoland D3 3-3
EHV D4 Zwolle D6 4-0
PW D2-O Zwolle D7 0-1
ZONDAG 1 MEI 2022
Almelo D3 PW D2-O 5-0
ZONDAG 8 MEI 2022
Avanti D2-O PW D2-O 0-1
PW D3 Almelo D2-O 1-2
Flevoland D2 Zwolle D8 3-4
Flevoland D3 Haackey D3 2-0
Zwolle D6 Almelo D3 0-3
Zwolle D7 EHV D4 2-1
ZONDAG 15 MEI 2022
EHV D4 Avanti D2-O 8-1
Almelo D2-O Flevoland D3 4-1
Almelo D3 Zwolle D7 1-1
Zwolle D8 Zwolle D6 5-1