IMG_0088 1000x300.jpg IMG_0607 1000x300.jpg Banner Dames 1.jpg IMG_0607 1000x300 2.jpg
Hoofsponsor

Veterinnen A

Teamfoto

Er is op dit moment nog geen teamfoto

Ondersteuning

Functie Naam
Aanvoerder Annemarijke Marsman

Aankomende Speelronde

ZONDAG 3 NOVEMBER 2019
Thuis Uit Aanvang
Deventer DA Bemmel DA 12:45
Kromhouters DA Beuningen DA 11:00
Oosterbeek DA Wageningen DA 14:30
Union DA Almelo DA 11:00
Upward DA PW DA 13:30
Zwolle DA QZ DA 12:45

Teamsponsor

Er is op dit moment nog geen teamsponsor.

Stand

Pos. Team # Punten W G V + - Straf
1 Deventer DA 6 18 6 0 0 26 1 0
2 Oosterbeek DA 6 15 5 0 1 12 9 0
3 Almelo DA 6 13 4 1 1 24 8 0
4 Zwolle DA 6 12 4 0 2 22 7 0
5 Union DA 6 12 4 0 2 15 15 0
6 Wageningen DA 6 10 3 1 2 8 15 0
7 Beuningen DA 6 6 2 0 4 14 17 0
8 Bemmel DA 6 6 2 0 4 13 19 0
9 PW DA 6 5 1 2 3 10 15 0
10 Upward DA 6 4 1 1 4 7 16 0
11 QZ DA 6 3 1 0 5 5 14 0
12 Kromhouters DA 6 1 0 1 5 6 26 0

Wedstrijden

Datum Tegenstander Aanvang Locatie
3 nov Arnhemse Mixed Hockey Club Upward DA 13:30 uit
10 nov Union DA 10:45 thuis - Veld 1
17 nov HC Zwolle DA 11:45 uit
24 nov DHV DA 14:45 thuis - Veld 2
1 dec HCQZ DA 14:15 uit
8 mrt MHC Almelo DA n.n.b uit
15 mrt MHC Bemmel 800 DA n.n.b thuis
22 mrt MHCBeuningen DA n.n.b thuis
29 mrt WMHC DA n.n.b uit
5 apr M.H.C. Oosterbeek DA n.n.b thuis
19 apr THCC De Kromhouters DA n.n.b uit
10 mei Arnhemse Mixed Hockey Club Upward DA n.n.b thuis
17 mei Union DA n.n.b uit
24 mei HC Zwolle DA n.n.b thuis
7 jun DHV DA n.n.b uit
14 jun HCQZ DA n.n.b thuis

Uitslagen

Uitslagen

Thuis Uit Uistlag
ZONDAG 8 SEPTEMBER 2019
Kromhouters DA Union DA 3-5
Oosterbeek DA Zwolle DA 4-2
Wageningen DA Deventer DA 0-2
Beuningen DA QZ DA 2-0
PW DA Almelo DA 3-5
Upward DA Bemmel DA 1-4
ZONDAG 15 SEPTEMBER 2019
Bemmel DA PW DA 2-3
Union DA Upward DA 3-1
Zwolle DA Kromhouters DA 5-0
Deventer DA Oosterbeek DA 5-0
QZ DA Wageningen DA 0-1
Almelo DA Beuningen DA 6-2
ZONDAG 22 SEPTEMBER 2019
Kromhouters DA Deventer DA 0-9
Upward DA Zwolle DA 1-5
Union DA Bemmel DA 3-1
Beuningen DA PW DA 4-1
Oosterbeek DA QZ DA 3-0
Wageningen DA Almelo DA 1-10
ZONDAG 29 SEPTEMBER 2019
QZ DA Kromhouters DA 3-1
Deventer DA Upward DA 2-0
Zwolle DA Union DA 3-0
Bemmel DA Beuningen DA 5-3
PW DA Wageningen DA 1-1
ZONDAG 6 OKTOBER 2019
Kromhouters DA Almelo DA 0-2
Oosterbeek DA PW DA 1-0
Wageningen DA Beuningen DA 2-1
Union DA Deventer DA 0-6
Upward DA QZ DA 3-1
WOENSDAG 9 OKTOBER 2019
Almelo DA Oosterbeek DA 0-1
ZONDAG 13 OKTOBER 2019
Beuningen DA Oosterbeek DA 2-3
PW DA Kromhouters DA 2-2
Bemmel DA Wageningen DA 1-3
QZ DA Union DA 1-4
Deventer DA Zwolle DA 2-1
ZONDAG 20 OKTOBER 2019
Zwolle DA Bemmel DA 6-0
Almelo DA Upward DA 1-1