IMG_0607 1000x300.jpg IMG_0088 1000x300.jpg IMG_0607 1000x300 2.jpg Banner Dames 1.jpg
Hoofsponsor

Dames 2

Teamfoto

Er is op dit moment nog geen teamfoto

Ondersteuning

Functie Naam
Coach Marloes Naber-smit
Aanvoerder Fleur van den Enk
Trainer Gert Jan Naber
Trainer Vera Vergeer

Aankomende Speelronde

ZONDAG 3 NOVEMBER 2019
Thuis Uit Aanvang
Almelo D2 (O) Ede D3 12:30
Ares D4 Zwolle D9 12:30
Avanti D2 (O) Zwolle D8 12:45
Bully D4 PW D3 12:45
Flevoland D2 (O) Haackey D3 14:15
PW D2 (O) Zwolle D7

Teamsponsor

Er is op dit moment nog geen teamsponsor.

Stand

Pos. Team # Punten W G V + - Straf
1 Ares D4 6 18 6 0 0 35 4 0
2 Zwolle D9 6 15 5 0 1 22 10 0
3 PW D3 6 14 4 2 0 19 10 0
4 PW D2 6 9 3 0 3 10 10 0
5 Flevoland D2 6 9 3 0 3 10 13 0
6 Avanti D2 6 8 2 2 2 5 12 0
7 Haackey D3 6 7 2 1 3 12 12 0
8 Almelo D2 6 7 2 1 3 10 12 0
9 Zwolle D7 6 7 2 1 3 10 20 0
10 Bully D4 6 4 1 1 4 8 21 0
11 Ede D3 6 3 1 0 5 6 12 0
12 Zwolle D8 6 3 1 0 5 9 20 0

Wedstrijden

Datum Tegenstander Aanvang Locatie
3 nov HC Zwolle D7 n.n.b thuis
10 nov HC Zwolle D9 11:25 uit
17 nov MHC EDE D3 12:45 thuis - Veld 2
24 nov HHC Haackey D3 n.n.b uit
1 dec Enschedese hockeyclub Prinses Wilhelmina D3 10:45 thuis - Veld 2
8 mrt HC Zwolle D8 n.n.b thuis
15 mrt WMHC Avanti D2 n.n.b uit
22 mrt O.H.C. Bully D4 n.n.b thuis
29 mrt Flevoland D2 n.n.b uit
5 apr MHC Almelo D2 n.n.b thuis
19 apr HC Ares D4 n.n.b uit
10 mei HC Zwolle D7 n.n.b uit
17 mei HC Zwolle D9 n.n.b thuis
24 mei MHC EDE D3 n.n.b uit
7 jun HHC Haackey D3 n.n.b thuis
14 jun Enschedese hockeyclub Prinses Wilhelmina D3 n.n.b uit

Uitslagen

Uitslagen

Thuis Uit Uistlag
ZONDAG 8 SEPTEMBER 2019
PW D3 Zwolle D9 3-1
Flevoland D2 (O) Zwolle D7 4-0
Haackey D3 Ede D3 3-1
Zwolle D8 PW D2 (O) 0-2
Bully D4 Almelo D2 (O) 1-1
Avanti D2 (O) Ares D4 0-6
ZONDAG 15 SEPTEMBER 2019
Almelo D2 (O) Flevoland D2 (O) 1-2
Ede D3 PW D3 1-3
Zwolle D7 Haackey D3 3-2
Ares D4 Bully D4 8-1
PW D2 (O) Avanti D2 (O) 0-1
Zwolle D9 Zwolle D8 6-3
ZONDAG 22 SEPTEMBER 2019
Zwolle D8 Ede D3 1-2
Avanti D2 (O) Zwolle D9 0-3
Bully D4 PW D2 (O) 1-4
Flevoland D2 (O) Ares D4 1-4
PW D3 Haackey D3 4-3
Almelo D2 (O) Zwolle D7 4-0
ZONDAG 29 SEPTEMBER 2019
Haackey D3 Zwolle D8 1-3
Ede D3 Avanti D2 (O) 1-2
Zwolle D9 Bully D4 5-3
PW D2 (O) Flevoland D2 (O) 4-0
Zwolle D7 PW D3 2-2
Ares D4 Almelo D2 (O) 5-1
ZONDAG 6 OKTOBER 2019
Bully D4 Ede D3 1-0
Almelo D2 (O) PW D2 (O) 3-0
Ares D4 Zwolle D7 7-1
Zwolle D8 PW D3 1-5
Avanti D2 (O) Haackey D3 0-0
Flevoland D2 (O) Zwolle D9 1-3
ZONDAG 13 OKTOBER 2019
Zwolle D9 Almelo D2 (O) 4-0
Zwolle D7 Zwolle D8 4-1
PW D2 (O) Ares D4 0-5
Ede D3 Flevoland D2 (O) 1-2
PW D3 Avanti D2 (O) 2-2
Haackey D3 Bully D4 3-1