Banner Dames 1.jpg IMG_0607 1000x300.jpg IMG_0088 1000x300.jpg IMG_0607 1000x300 2.jpg
Hoofsponsor
Dit schema loopt van 2-12-2019 t/m 19-12-2019
Maandag
Tijd Team Trainer Veld Memo
16:00 - 16:45 Jongens E8-1 TVOzaal Justine Hiltermann
Lieke Veldhuizen
Deppenbroekhal veld B
16:00 - 16:45 Meisjes E8-1 TVOzaal Nathalie Groothuis
Bas Schunselaar
Deppenbroekhal veld A
16:45 - 17:30 Meisjes D1 zaal Barbara Dingeldein
Sophie Pongers
Deppenbroekhal veld A
16:45 - 17:30 Meisjes D2a TVOzaal Cato Nieuwenhuijse
Lynn van den Berg
Deppenbroekhal veld B
Dinsdag
Tijd Team Trainer Veld Memo
16:00 - 16:45 Meisjes E8-2 TVOzaal Lieke Veldhuizen
Nathalie Groothuis
UT Enschede veld A Locatie: SC1
16:00 - 16:45 Meisjes E8-3 TVOzaal Cato Fortuin
Juliane Endeman
UT Enschede veld B Locatie: SC1
16:45 - 17:30 Jongens D1 zaal Jochem Klein Willink
Koen Pleging
UT Enschede veld A Locatie: SC1
16:45 - 17:30 Jongens D2 zaal Taco Jonge Poerink
Marcus Scholtz
UT Enschede veld B Locatie: SC1
Woensdag
Tijd Team Trainer Veld Memo
16:00 - 16:45 Jongens B2 TVOzaal Lynn van den Berg
Sophie Pongers
Deppenbroekhal veld A
16:00 - 16:45 Jongens C2 TVOzaal Daan Kruisinga Deppenbroekhal veld B
16:00 - 17:00 Meisjes B3 TVOzaal Anne-Marie Jansen UT Enschede veld A Locatie: SC1
16:00 - 17:00 Meisjes D2b TVOzaal Maarten Brals UT Enschede veld B Locatie: SC1
16:45 - 17:30 Meisjes A1 zaal Daan Kruisinga Deppenbroekhal veld A
16:45 - 17:30 Meisjes A2 zaal Daan Kruisinga Deppenbroekhal veld B
Donderdag
Tijd Team Trainer Veld Memo
16:00 - 17:00 Jongens B1 zaal Daan Kruisinga Deppenbroekhal veld A
16:00 - 17:00 Jongens C1 zaal Mike Kwakkenbos Deppenbroekhal veld B
17:00 - 18:00 Jongens A1 zaal Daan Kruisinga Deppenbroekhal veld A
17:00 - 18:00 Jongens A2 zaal Daan Kruisinga Deppenbroekhal veld B
Vrijdag
Tijd Team Trainer Veld Memo
16:00 - 17:00 Meisjes C2/C3 TVOzaal Barbara Dingeldein
Lynn van den Berg
Deppenbroekhal veld B
16:00 - 17:00 Meisjes C3/C4/C5 TVOzaal Cato Nieuwenhuijse Deppenbroekhal veld A
17:00 - 17:45 Meisjes B1 zaal Josefien Melief Deppenbroekhal veld A
17:00 - 17:45 Meisjes B2 TVOzaal Cato Nieuwenhuijse
Barbara Dingeldein
Deppenbroekhal veld B
17:45 - 18:30 Meisjes C1 zaal Robin Kroeze Deppenbroekhal veld A
17:45 - 18:30 Meisjes C2 zaal Barbara Dingeldein
Cato Nieuwenhuijse
Deppenbroekhal veld B