IMG_0088 1000x300.jpg Banner Dames 1.jpg IMG_0607 1000x300 2.jpg IMG_0607 1000x300.jpg
Hoofsponsor
Dit schema loopt van 31-3-2021 t/m 28-4-2021
Maandag
Tijd Team Trainer Veld Memo
16:00 - 17:00 Meisjes D4 Saar Kleijn
Sophie Kromhof
1 - CD
16:00 - 17:00 Meisjes E8-1 Chrisje van Zuijlen
Felix van Zuijlen
1 - A
16:00 - 17:00 Meisjes E8-2 Carlijn van Groningen
Rosalie Groot Hendriks
1 - B
17:00 - 18:00 Keeperstraining Trainingsgroep Oefen
17:00 - 18:00 Meisjes B3 Isis Steenbergen
Sophie el Yahiaoui
1 - AB
17:00 - 18:00 Meisjes D3 Rosalie Groot Hendriks
Noortje Z├╝rcher
1 - CD
18:00 - 19:00 Keeperstraining Trainingsgroep Oefen Op aanvraag mail [email protected]
18:00 - 19:00 Meisjes B2 Cato Nieuwenhuijse 1 - CD
18:00 - 19:00 Meisjes B4 Isis Steenbergen
Sophie el Yahiaoui
1 - AB
18:00 - 19:15 Meisjes D1 Sophie Pongers
Lynn van den Berg
2 - AB
18:00 - 19:15 Meisjes D2 Chrisje van Zuijlen
Lieke Veldhuizen
2 - CD
19:00 - 20:00 Keeperstraining Trainingsgroep Oefen Op aanvraag mail [email protected]
19:00 - 20:30 Meisjes A3 Daan Kruisinga 1 - CD
19:00 - 20:00 Meisjes C2 Cato Fortuin 1 - AB
19:15 - 20:30 Meisjes A4 Cato Nieuwenhuijse
Sophie Pongers
2 - AB
19:15 - 20:30 Meisjes C5 Maud Veldhuizen
Nienke Reinders
2 - CD
20:00 - 21:30 Trimmers Maandag Jaap Nieuwenhuijse 1 - AB
Dinsdag
Tijd Team Trainer Veld Memo
09:00 - 11:00 Trimmers Trainingsgroep 1
16:00 - 17:00 Jongens C2 Maud Grunder
Alexander Groothuis
1 - CD
16:00 - 17:00 Jongens D1 Taco Jonge Poerink 1 - AB
16:30 - 17:30 Jongens D2 Floris Dingeldein
Laurens Sturm
2 - AB
16:30 - 17:30 Meisjes C4 Charlotte Dingeldein
Tess Wantia
2 - CD
17:00 - 18:00 Instroom Trainingsgroep 1 - B Maud Grunder, Daan Kruisinga
17:00 - 18:00 Jongens E8-1 Daan Kruisinga
Lotte van den Berg
1 - A
17:30 - 19:00 Jongens B1 Lars Olde Heuvel 2 - AB
17:30 - 19:00 Jongens C1 Ewout Beuk 1 - CD
17:30 - 19:00 Meisjes B5 Nathalie Groothuis
Sophie Pongers
2 - CD
18:00 - 19:00 Keeperstraining Trainingsgroep Oefen Wiep, Maud en Maarten Trainer:
18:00 - 19:00 Meisjes C3 Zoe Setz
Noor Hulsbergen
1 - AB MC3
19:00 - 20:30 Keeperstraining Trainingsgroep Oefen Liselotte, Sven, Pepijn Trainer:
19:00 - 20:15 Jongens A1 Rob Hupkens 2 - CD
19:00 - 20:15 Meisjes A1 Daan Kruisinga
Teet Steenmeijer
1 - AB
19:00 - 20:15 Meisjes A2 Pieter Brommer 1 - CD
19:00 - 20:15 Meisjes B1 Mike Kwakkenbos 2 - AB
20:15 - 21:30 Dames 2 1 - AB
20:15 - 21:30 Dames 3 Pieter Brommer 1 - CD
20:15 - 21:30 Heren 1 Rob Hupkens 2
Woensdag
Tijd Team Trainer Veld Memo
09:00 - 11:00 Trimmers Trainingsgroep 1
16:00 - 17:00 Benjamins 1e jr Reinout Sturm
Taeke Toussaint
Fleur Hamers
Floor Heutink
Anna Kamphuis
Emelie Wessels
Nanne op den Akker
Wies Bouwma
1 - AB afmelden training via [email protected]
16:00 - 17:00 Benjamins 2e jr 1 - AB afmelden training via [email protected]
16:00 - 17:00 Jongens F1 Chrisje van Zuijlen
Felix van Zuijlen
2 - A
16:00 - 17:00 Meisjes E8-1 Charlotte Dingeldein
Jette Wantia
1 - D
16:00 - 17:00 Meisjes E8-2 Carlijn van Groningen
Nora el Hamdaoui
1 - C
16:00 - 17:00 Meisjes F1 Juliane Endeman
Madelief Hulsbergen
2 - C
16:00 - 17:00 Meisjes F2 Maud Veldhuizen
Nienke Reinders
2 - D
16:00 - 17:00 Meisjes F3 Norah Verhoeven 2 - B
17:00 - 18:00 Keeperstraining Trainingsgroep Oefen - AB Wissel keepers JJ E8 Trainer: Maud en Pepijn
17:00 - 18:00 Keeperstraining Trainingsgroep Oefen - CD Wissel keepers JJ E6 Trainer: Maud en Pepijn
17:00 - 18:00 Jongens E6-1 Reinout Sturm
Taeke Toussaint
1 - C
17:00 - 18:00 Meisjes C4 Maud Grunder
Norah Verhoeven
2 - CD
17:00 - 18:00 Meisjes D2 Chrisje van Zuijlen
Nathalie Groothuis
2 - AB
17:00 - 18:00 Meisjes E6-1 Engelien Nijlant
Maaike Lubberink
1 - A
17:00 - 18:00 Meisjes E6-2 Myrthe Spaling
Zoe Setz
1 - B
17:00 - 18:00 Meisjes E6-3 Alette Hiltermann
Madelief Hulsbergen
1 - D
18:00 - 19:00 Meisjes B5 Cato Nieuwenhuijse 1 - AB
18:00 - 19:00 Meisjes C2 Nathalie Groothuis
Cato Fortuin
2 - CD
18:00 - 19:00 Meisjes C3 Myrthe Spaling
Zoe Setz
1 - CD
18:00 - 19:00 Meisjes D1 Sophie Pongers
Lynn van den Berg
2 - AB
18:15 - 19:15 Keeperstraining Trainingsgroep Oefen Fabian, Tijn, Wissel D Trainer: Maud en Pepijn
19:00 - 20:15 Jongens B2 Lynn van den Berg
Sophie Pongers
2 - CD
19:00 - 20:15 Meisjes B2 Cato Nieuwenhuijse
Lieke Veldhuizen
1 - AB
19:00 - 20:15 Meisjes C1 Robin Kroeze 2 - AB
19:00 - 20:00 Meisjes C5 Maud Veldhuizen
Nienke Reinders
1 - CD
19:15 - 20:15 Keeperstraining Trainingsgroep Oefen Nynke, Berlin, Demi, Ingmar en Wissel C Trainer: Maud
20:00 - 21:30 Heren 2 Gert Jan Naber
Martijn Nijhuis
1 - CD
20:15 - 21:30 Dames 1 Daan Kruisinga 2
20:15 - 21:30 Dames 4 Annemarie Welman 1 - AB
Donderdag
Tijd Team Trainer Veld Memo
16:00 - 17:00 Jongens D2 Floris Dingeldein
Laurens Sturm
1 - CD
16:00 - 17:00 Jongens E8-1 Alexander Groothuis
Josefien Melief
1 - A
17:00 - 18:00 Jongens D1 Taco Jonge Poerink 1 - CD
17:00 - 18:30 Meisjes B1 Mike Kwakkenbos 1 - AB MB1
17:30 - 18:30 Keeperstraining Trainingsgroep Oefen Demi, Bo Trainer: Maud
18:00 - 19:30 Jongens B1 Lars Olde Heuvel 2 - AB
18:00 - 19:30 Jongens B2 Lynn van den Berg
Sophie Pongers
1 - CD
18:00 - 19:30 Jongens C1 Ewout Beuk 2 - CD
18:30 - 19:30 Keeperstraining Trainingsgroep Oefen Nynke, Berlin, Jade Trainer: Maud
18:30 - 19:30 Meisjes D3 Hieke van Limbeek
Indy Smit
1 - AB
19:30 - 20:30 Keeperstraining Trainingsgroep Oefen Wissel B, Ingmar, Pepijn en Maud Trainer:
19:30 - 20:30 Jongens A1 Gert Jan Naber
Martijn Nijhuis
2 - AB
19:30 - 20:30 Meisjes A3 Lynn van den Berg
Sophie Pongers
1 - CD
19:30 - 20:30 Meisjes A4 Cato Nieuwenhuijse 2 - CD
19:30 - 20:30 Meisjes B4 Justine Hiltermann 1 - AB
20:30 - 21:30 Veteranen A 2
20:30 - 21:30 Veteranen B 2
20:30 - 21:30 Veteranen C 2
20:30 - 21:30 Veteranen D 2
20:30 - 21:30 Veterinnen A 1
Vrijdag
Tijd Team Trainer Veld Memo
16:00 - 17:00 Jongens D1 1 - CD Facultatief moment JD. Aanmelden verplicht! via [email protected] en aanmelden kan tot uiterlijk de donderdag voorafgaand.
16:00 - 17:00 Jongens D2 1 - CD Facultatief moment JD. Aanmelden verplicht! via [email protected] en aanmelden kan tot uiterlijk de donderdag voorafgaand.
16:00 - 17:00 Meisjes D1 1 - AB Facultatief moment MD. Aanmelden verplicht! via [email protected] en aanmelden kan tot uiterlijk de donderdag voorafgaand.
16:00 - 17:00 Meisjes D2 1 - AB Facultatief moment MD. Aanmelden verplicht! via [email protected] en aanmelden kan tot uiterlijk de donderdag voorafgaand.
16:00 - 17:00 Meisjes D3 1 - AB Facultatief moment MD. Aanmelden verplicht! via [email protected] en aanmelden kan tot uiterlijk de donderdag voorafgaand.
16:00 - 17:00 Meisjes D4 1 - AB Facultatief moment MD. Aanmelden verplicht! via [email protected] en aanmelden kan tot uiterlijk de donderdag voorafgaand.
17:00 - 18:30 Keeperstraining Trainingsgroep 2 Op aanvraag: Sven, Maud, Pepijn en Liselotte Mail naar [email protected]
17:00 - 18:00 Jongens C1 1 - AB Facultatief moment JC. Aanmelden verplicht! via [email protected] en aanmelden kan tot uiterlijk de donderdag voorafgaand.
17:00 - 18:00 Jongens C2 1 - AB Facultatief moment JC. Aanmelden verplicht! via [email protected] en aanmelden kan tot uiterlijk de donderdag voorafgaand.
17:00 - 18:00 Meisjes C1 1 - C Facultatief moment MC. Aanmelden verplicht! via [email protected] en aanmelden kan tot uiterlijk de donderdag voorafgaand.
17:00 - 18:00 Meisjes C2 1 - C Facultatief moment MC. Aanmelden verplicht! via [email protected] en aanmelden kan tot uiterlijk de donderdag voorafgaand.
17:00 - 18:00 Meisjes C3 1 - C Facultatief moment MC. Aanmelden verplicht! via [email protected] en aanmelden kan tot uiterlijk de donderdag voorafgaand.
17:00 - 18:00 Meisjes C4 1 - C Facultatief moment MC. Aanmelden verplicht! via [email protected] en aanmelden kan tot uiterlijk de donderdag voorafgaand.
17:00 - 18:00 Meisjes C5 1 - D Facultatief moment MC. Aanmelden verplicht! via [email protected] en aanmelden kan tot uiterlijk de donderdag voorafgaand.
18:00 - 19:00 Jongens C2 Lotte van den Berg
Isis Steenbergen
1 - CD
18:00 - 19:00 Meisjes D4 Ellemijn te Lintelo
Julie Olde Hampsink
1 - AB
18:45 - 20:00 Meisjes A1 Teet Steenmeijer 2 - AB
18:45 - 20:00 Meisjes B3 Isis Steenbergen
Sophie el Yahiaoui
2 - CD
19:00 - 21:00 Keeperstraining Trainingsgroep Oefen
19:00 - 20:00 Meisjes A2 Cato Nieuwenhuijse 1 - AB
19:00 - 20:00 Meisjes C1 Robin Kroeze 1 - CD
20:00 - 21:30 Dames 1 Daan Kruisinga 2 - AB
20:00 - 21:30 Heren 1 Rob Hupkens 2 - CD
20:00 - 21:30 Heren 2 1
20:00 - 21:30 HJS 1
Zondag
Tijd Team Trainer Veld Memo
10:00 - 12:00 Dames 1 Daan Kruisinga 2
12:00 - 14:00 Heren 1 Rob Hupkens 2 - AB
12:00 - 14:00 HJS Lucas Buitenhuis 2 - CD
14:00 - 16:00 Dames 2 Fleur van den Enk
Jaline ten Have
Vera Vergeer
2 - AB
14:00 - 16:00 Dames 3 Pieter Brommer
Sophie Groeneveld
2 - CD