IMG_0088 1000x300.jpg IMG_0607 1000x300 2.jpg IMG_0607 1000x300.jpg Banner Dames 1.jpg
Hoofsponsor
Dit schema loopt van 17-8-2020 t/m 27-11-2020
Maandag
Tijd Team Trainer Veld Memo
16:00 - 17:00 Meisjes D4 Sophie Kromhof
Saar Kleijn
1 - CD
16:00 - 17:00 Meisjes E8-1 Chrisje van Zuijlen
Felix van Zuijlen
1 - A
16:00 - 17:00 Meisjes E8-2 Rosalie Groot Hendriks
Carlijn van Groningen
1 - B
17:00 - 18:00 Keeperstraining Trainingsgroep Oefen Bo, Demi Trainer:
17:00 - 18:00 Meisjes C5 Maud Veldhuizen
Nienke Reinders
1 - CD
17:00 - 18:00 Meisjes D3 Rosalie Groot Hendriks
Carlijn van Groningen
1 - AB
18:00 - 19:00 Keeperstraining Trainingsgroep Oefen Maaike Trainer
18:00 - 19:00 Meisjes B3 Isis Steenbergen
Sophie el Yahiaoui
1 - AB
18:00 - 19:00 Meisjes C2 Tess Wantia
Cato Fortuin
1 - CD
18:00 - 19:30 Meisjes D1 Sophie Pongers
Lynn van den Berg
2 - AB
18:00 - 19:30 Meisjes D2 Chrisje van Zuijlen
Lieke Veldhuizen
2 - CD
19:00 - 20:00 Keeperstraining Trainingsgroep Oefen Op aanvraag mail [email protected]
19:00 - 20:00 Meisjes B2 Cato Nieuwenhuijse 1 - CD
19:00 - 20:00 Meisjes B4 Isis Steenbergen
Sophie el Yahiaoui
1 - AB
19:30 - 21:00 Meisjes A3 Anne-Marie Jansen 2 - CD
20:00 - 21:00 Keeperstraining Trainingsgroep Oefen Op aanvraag Mail naar [email protected]
20:00 - 21:00 Meisjes A4 Cato Nieuwenhuijse
Sophie Pongers
1 - CD
20:30 - 22:00 Trimmers Maandag 1 - AB
Dinsdag
Tijd Team Trainer Veld Memo
09:00 - 11:00 Trimmers Trainingsgroep 1
16:00 - 17:30 Jongens C1 Ewout Beuk 1 - CD
16:00 - 17:00 Jongens D1 Taco Jonge Poerink 1 - AB
16:30 - 17:30 Instroom Trainingsgroep 2 - D Daan Kruisinga
16:30 - 17:30 Jongens D2 Laurens Sturm
Floris Dingeldein
2 - AB
16:30 - 17:30 Jongens E8-1 Alexander Groothuis
Lotte van den Berg
2 - C
17:00 - 18:00 Meisjes C4 Tess Wantia
Charlotte Dingeldein
1 - AB
17:30 - 19:00 Jongens B1 Lars Olde Heuvel 2 - AB
17:30 - 18:30 Jongens C2 Daan Kruisinga
Lotte van den Berg
2 - CD
17:30 - 19:00 Meisjes B5 Nathalie Groothuis 1 - CD
18:00 - 19:00 Keeperstraining Trainingsgroep Oefen Wiep, Maud en Maarten Trainer:
18:00 - 19:00 Meisjes C3 Noor Hulsbergen
Zoe Setz
1 - AB MC3
18:30 - 20:00 Meisjes B1 Mike Kwakkenbos 2 - CD
19:00 - 20:30 Keeperstraining Trainingsgroep Oefen Liselotte, Sven Trainer:
19:00 - 20:30 Jongens A1 Martijn Nijhuis
Gert Jan Naber
1 - AB H2
19:00 - 20:30 Meisjes A1 Teet Steenmeijer
Daan Kruisinga
2 - AB
19:00 - 20:30 Meisjes A2 Pieter Brommer 1 - CD
20:30 - 21:30 Keeperstraining Trainingsgroep Oefen Op aanvraag Mail naar [email protected]
20:30 - 22:00 Dames 2 Gert Jan Naber
Vera Vergeer
1 - AB Dames 2
20:30 - 22:00 Dames 3 Pieter Brommer 2 - CD
20:30 - 22:00 Heren 1 Rob Hupkens 2 - AB Rob Hupkens
Woensdag
Tijd Team Trainer Veld Memo
09:00 - 11:00 Trimmers Trainingsgroep 1
16:00 - 17:00 Keeperstraining Trainingsgroep Oefen Wissel keepers JJ E8 Trainer: Maud en Pepijn
16:00 - 17:00 Benjamins 1e jr Reinout Sturm
Floor Heutink
Wies Bouwma
Anna Kamphuis
Emelie Wessels
Nanne op den Akker
Fleur Hamers
Taeke Toussaint
1 - AB afmelden training via [email protected]
16:00 - 17:00 Benjamins 2e jr 1 - AB afmelden training via [email protected]
16:00 - 17:00 Jongens F1 Chrisje van Zuijlen
Felix van Zuijlen
2 - A
16:00 - 17:00 Meisjes E8-1 Tess Wantia
Charlotte Dingeldein
2 - C
16:00 - 17:00 Meisjes E8-2 Carlijn van Groningen
Micki van Groningen
2 - B
16:00 - 17:00 Meisjes F1 Juliane Endeman
Madelief Hulsbergen
1 - C
16:00 - 17:00 Meisjes F2 Maud Veldhuizen
Nienke Reinders
1 - D
17:00 - 18:00 Keeperstraining Trainingsgroep Oefen Wissel keepers JJ E6 Trainer: Maud en Pepijn
17:00 - 18:00 Jongens E6-1 Reinout Sturm
Taeke Toussaint
1 - C
17:00 - 18:00 Meisjes C5 Maud Veldhuizen
Nienke Reinders
2 - CD
17:00 - 18:00 Meisjes D2 Chrisje van Zuijlen
Nathalie Groothuis
2 - AB
17:00 - 18:00 Meisjes E6-1 Engelien Nijlant
Maaike Lubberink
1 - A
17:00 - 18:00 Meisjes E6-2 Zoe Setz
Myrthe Spaling
1 - B
17:00 - 18:00 Meisjes E6-3 Madelief Hulsbergen
Alette Hiltermann
1 - D
18:00 - 19:00 Meisjes B5 Cato Nieuwenhuijse 1 - AB
18:00 - 19:00 Meisjes C2 Nathalie Groothuis
Cato Fortuin
2 - CD
18:00 - 19:00 Meisjes C3 Zoe Setz
Myrthe Spaling
1 - CD
18:00 - 19:00 Meisjes D1 Lynn van den Berg
Sophie Pongers
2 - AB
18:15 - 19:15 Keeperstraining Trainingsgroep Oefen Wissel D Trainer: Maud
19:00 - 20:30 Jongens B2 Sophie Pongers
Lynn van den Berg
2 - CD
19:00 - 20:30 Meisjes B2 Cato Nieuwenhuijse
Lieke Veldhuizen
1 - AB
19:00 - 20:30 Meisjes C1 Robin Kroeze 2 - AB
19:00 - 20:00 Meisjes C4 Daan Kruisinga 1 - CD
19:15 - 20:15 Keeperstraining Trainingsgroep Oefen Nynke, Berlin en Wissel C Trainer: Maud
20:15 - 21:15 Keeperstraining Trainingsgroep Oefen Maud + Pepijn
20:30 - 22:00 Dames 1 Daan Kruisinga 2 - CD dames 1
20:30 - 22:00 Dames 4 1 - AB dames 4
20:30 - 22:00 Heren 2 Martijn Nijhuis 2 - AB heren 2
20:30 - 22:00 HJS 1 - CD
Donderdag
Tijd Team Trainer Veld Memo
16:00 - 17:00 Jongens D2 Laurens Sturm
Floris Dingeldein
1 - CD
16:00 - 17:00 Jongens E8-1 Alexander Enzerink
Alexander Groothuis
1 - A
17:00 - 18:00 Keeperstraining Trainingsgroep Oefen Demi, Bo Trainer: Maud
17:00 - 18:00 Jongens D1 Taco Jonge Poerink 1 - CD
17:00 - 18:30 Meisjes B1 Mike Kwakkenbos 1 - AB MB1
18:00 - 19:00 Keeperstraining Trainingsgroep Oefen Danny, Maurits, Fabian/Mette Trainer: Maud
18:00 - 19:30 Jongens B1 2 - CD interesse? mail naar [email protected]
18:00 - 19:30 Jongens B2 Sophie Pongers
Lynn van den Berg
2 - AB
18:00 - 19:30 Jongens C1 Ewout Beuk 1 - CD
18:30 - 19:30 Meisjes D3 Hieke van Limbeek
Indy Smit
1 - AB
19:00 - 20:00 Keeperstraining Trainingsgroep Oefen Wissel B en Jade Trainer:
19:30 - 21:00 Jongens A1 Martijn Nijhuis
Gert Jan Naber
2 - AB
19:30 - 20:30 Meisjes A3 Anne-Marie Jansen 1 - CD
19:30 - 21:00 Meisjes A4 Cato Nieuwenhuijse 2 - CD
19:30 - 21:00 Meisjes B4 Justine Hiltermann 1 - AB
20:00 - 21:30 Keeperstraining Trainingsgroep Oefen Op aanvraag Mail naar [email protected]
20:30 - 22:00 Veterinnen A 1 - CD
21:00 - 22:30 Veteranen A 2 Onderling de ruimte verdelen
21:00 - 22:30 Veteranen B 2 Onderling de ruimte verdelen
21:00 - 22:30 Veteranen C 2 Onderling de ruimte verdelen
21:00 - 22:30 Veteranen D 1 - AB Onderling de ruimte verdelen
Vrijdag
Tijd Team Trainer Veld Memo
16:00 - 17:00 Jongens D1 1 - CD Facultatief moment JD. Aanmelden verplicht! via [email protected] en aanmelden kan tot uiterlijk de donderdag voorafgaand.
16:00 - 17:00 Jongens D2 1 - CD Facultatief moment JD. Aanmelden verplicht! via [email protected] en aanmelden kan tot uiterlijk de donderdag voorafgaand.
16:00 - 17:00 Meisjes D1 1 - AB Facultatief moment MD. Aanmelden verplicht! via [email protected] en aanmelden kan tot uiterlijk de donderdag voorafgaand.
16:00 - 17:00 Meisjes D2 1 - AB Facultatief moment MD. Aanmelden verplicht! via [email protected] en aanmelden kan tot uiterlijk de donderdag voorafgaand.
16:00 - 17:00 Meisjes D3 1 - AB Facultatief moment MD. Aanmelden verplicht! via [email protected] en aanmelden kan tot uiterlijk de donderdag voorafgaand.
16:00 - 17:00 Meisjes D4 1 - AB Facultatief moment MD. Aanmelden verplicht! via [email protected] en aanmelden kan tot uiterlijk de donderdag voorafgaand.
17:00 - 21:00 Keeperstraining Trainingsgroep Oefen Op aanvraag: Mail naar [email protected]
17:00 - 18:00 Jongens C1 1 - AB Facultatief moment JC. Aanmelden verplicht! via [email protected] en aanmelden kan tot uiterlijk de donderdag voorafgaand.
17:00 - 18:00 Jongens C2 1 - AB Facultatief moment JC. Aanmelden verplicht! via [email protected] en aanmelden kan tot uiterlijk de donderdag voorafgaand.
17:00 - 18:00 Meisjes C1 1 - C Facultatief moment MC. Aanmelden verplicht! via [email protected] en aanmelden kan tot uiterlijk de donderdag voorafgaand.
17:00 - 18:00 Meisjes C2 1 - C Facultatief moment MC. Aanmelden verplicht! via [email protected] en aanmelden kan tot uiterlijk de donderdag voorafgaand.
17:00 - 18:00 Meisjes C3 1 - C Facultatief moment MC. Aanmelden verplicht! via [email protected] en aanmelden kan tot uiterlijk de donderdag voorafgaand.
17:00 - 18:00 Meisjes C4 1 - C Facultatief moment MC. Aanmelden verplicht! via [email protected]ckey.nl en aanmelden kan tot uiterlijk de donderdag voorafgaand.
17:00 - 18:00 Meisjes C5 1 - D Facultatief moment MC. Aanmelden verplicht! via [email protected] en aanmelden kan tot uiterlijk de donderdag voorafgaand.
18:00 - 19:00 Jongens C2 Lotte van den Berg
Isis Steenbergen
1 - CD
18:00 - 19:00 Meisjes D4 Ellemijn te Lintelo
Julie Olde Hampsink
1 - AB
19:00 - 20:30 Meisjes A1 Teet Steenmeijer 2 - AB
19:00 - 20:30 Meisjes A2 Cato Nieuwenhuijse 1 - AB
19:00 - 20:30 Meisjes B3 Isis Steenbergen
Sophie el Yahiaoui
2 - CD
19:00 - 20:00 Meisjes C1 Robin Kroeze 1 - CD
20:30 - 22:00 Dames 1 Daan Kruisinga 2 - CD
20:30 - 22:00 Heren 1 Rob Hupkens 2 - AB Rob Hupkens
20:30 - 22:00 Heren 2 1 - CD heren 2 reservering
20:30 - 22:00 HJS 1 - CD heren 2 reservering