Banner Dames 1.jpg IMG_0607 1000x300 2.jpg IMG_0607 1000x300.jpg IMG_0088 1000x300.jpg
Hoofsponsor
Dit schema loopt van 26-8-2019 t/m 19-10-2019
Maandag
Tijd Team Trainer Veld Memo
01:00 - 01:00 Meisjes B2 Cato Nieuwenhuijse
Lieke Veldhuizen
1 - CD
16:00 - 17:00 Meisjes E8-1 Bas Schunselaar
Saar Kleijn
1 - A
16:00 - 17:00 Meisjes E8-2 Lieke Veldhuizen
Justine Hiltermann
1 - B
16:00 - 17:00 Meisjes E8-3 Charlotte Dingeldein
Tess Wantia
1 - C
16:00 - 17:00 Meisjes E8-4 Nora Janse
Maud Veldhuizen
1 - D
17:00 - 18:00 Meisjes C2 Barbara Dingeldein
Lieke Veldhuizen
1 - CD
17:00 - 18:00 Meisjes D3 Cato Nieuwenhuijse
Nathalie Groothuis
1 - AB
17:30 - 18:30 Keeperstraining Trainingsgroep Oefen - AB Sanne, Dion, Maud Trainer Sven (Cor)
18:00 - 19:30 Meisjes C1 Robin Kroeze 2 - CD
18:00 - 19:30 Meisjes D1 Barbara Dingeldein
Sophie Pongers
2 - AB
18:00 - 19:00 Meisjes D2 Cato Nieuwenhuijse
Lynn van den Berg
1 - CD
18:00 - 19:00 Meisjes D4 Amelie Bos
Maarten Brals
1 - AB
18:30 - 19:30 Keeperstraining Trainingsgroep Oefen - AB Sven Brouwer, Merel Verdegaal, Bart Hensema, Maaike Brommer, Liselotte Faro, Heather Trainer Cor
19:00 - 20:00 Meisjes B2 Cato Nieuwenhuijse
Lieke Veldhuizen
1 - CD
19:00 - 20:00 Meisjes B4 Lynn van den Berg 1 - AB
19:30 - 21:00 Meisjes A3 Anne-Marie Jansen 2 - CD
20:00 - 21:30 Meisjes A1 Freek Tönis 2 - AB
20:30 - 22:00 Trimmers Maandag Jaap Nieuwenhuijse 1 - AB
Dinsdag
Tijd Team Trainer Veld Memo
09:00 - 11:00 Trimmers Trainingsgroep 1
16:00 - 17:00 Instroom Trainingsgroep 1 - D Daan Kruisinga
16:00 - 17:00 Keeperstraining Trainingsgroep Oefen - AB Pepijn, Nieke, Wiep Trainer: Tijmen Maakal
16:00 - 17:00 Jongens E6-1 Floris Dingeldein
Tomas Mensink
1 - B
16:00 - 17:00 Jongens E6-2 Beau Hamers
Tijn Wilderink
1 - C
16:00 - 17:00 Jongens E8-1 Marten Wessling
Max Fresen
1 - A
16:30 - 17:30 Jongens D1 Jochem Klein Willink
Koen Pleging
2 - CD
16:30 - 17:30 Jongens D2 Marcus Scholtz
Taco Jonge Poerink
2 - AB
17:00 - 18:00 Keeperstraining Trainingsgroep Oefen - AB KeepGoals keepersschool
17:00 - 18:00 Meisjes B5 Cato Nieuwenhuijse
Barbara Dingeldein
1 - CD
17:00 - 18:00 Meisjes C4 Chrisje van Zuijlen
Norah Verhoeven
1 - AB
17:30 - 19:00 Jongens B1 Daan Kruisinga 2 - AB
17:30 - 19:00 Jongens C1 Mike Kwakkenbos 2 - CD
18:00 - 19:00 Jongens C2 Tom van der Linden 1 - AB
18:00 - 19:00 Meisjes C3 Norah Verhoeven
Chrisje van Zuijlen
1 - CD MC3
19:00 - 20:30 Jongens A1 Daan Kruisinga 2 - AB
19:00 - 20:30 Meisjes A2 Pieter Brommer 1 - AB
19:00 - 20:30 Meisjes B1 Josefien Melief 2 - CD
19:00 - 20:00 Meisjes B3 Barbara Dingeldein
Cato Nieuwenhuijse
1 - CD
20:30 - 22:00 Dames 2 Gert Jan Naber
Vera Vergeer
2 - AB Dames 2
20:30 - 22:00 Dames 3 Pieter Brommer 2 - CD
Woensdag
Tijd Team Trainer Veld Memo
09:00 - 11:00 Trimmers Trainingsgroep 1
16:00 - 17:00 Keeperstraining Trainingsgroep Oefen - AB Wissel keepers JJ jongens (E6+E8) Trainers Roos en Tom
16:00 - 17:00 Benjamins 1e jr Alette Hiltermann
Alexander Groothuis
Carlijn van Groningen
Isabelle van der Does
Madelief Hulsbergen
Wouter Staal
Noor Hulsbergen
Rosalie Groot Hendriks
1 - AB afmelden training via [email protected]
16:00 - 17:00 Benjamins 2e jr 1 - AB afmelden training via [email protected]
16:00 - 17:00 Jongens F1 Hidde Struck
Jona Valks
2 - D
16:00 - 17:00 Meisjes F1 Maud Veldhuizen
Zoe Setz
2 - A
16:00 - 17:00 Meisjes F2 Chrisje van Zuijlen 2 - B
16:00 - 17:00 Meisjes F3 Cato Fortuin
Juliane Endeman
2 - C
17:00 - 18:00 Keeperstraining Trainingsgroep Oefen - AB Wissel keepers JJ meisjes (E6+E8) Trainers Roos en Tom
17:00 - 18:00 Meisjes C5 Cato Nieuwenhuijse 1 - CD
17:00 - 18:00 Meisjes E6-1 Pien Louwers
Carlijn van Groningen
1 - A
17:00 - 18:00 Meisjes E6-2 Nienke Reinders
Isabelle van der Does
1 - B
17:00 - 18:00 Meisjes E8-1 Nathalie Groothuis
Bas Schunselaar
2 - C
17:00 - 18:00 Meisjes E8-2 Lieke Veldhuizen
Justine Hiltermann
2 - B
17:00 - 18:00 Meisjes E8-3 Cato Fortuin
Juliane Endeman
2 - A
17:00 - 18:00 Meisjes E8-4 Nora Janse
Rietje Pompert
2 - D
18:00 - 19:00 Keeperstraining Trainingsgroep Oefen - AB Jan, Julian, Tom Trainer Roos
18:00 - 19:00 Meisjes B5 Cato Nieuwenhuijse
Cato Nieuwenhuijse
Daan Kruisinga
1 - CD
18:00 - 19:00 Meisjes C1 Robin Kroeze 1 - AB
18:00 - 19:00 Meisjes D1 Barbara Dingeldein
Sophie Pongers
2 - AB
18:00 - 19:30 Meisjes D2 Nora Janse
Rietje Pompert
2 - CD
19:00 - 20:00 Keeperstraining Trainingsgroep Oefen - AB Hessel, Maarten, Danny Trainer Roos
19:00 - 20:30 Jongens A2 Daan Kruisinga 1 - CD
19:00 - 20:30 Jongens B2 Tom van der Linden 1 - AB
19:00 - 20:30 Meisjes B2 Cato Nieuwenhuijse 2 - AB
19:30 - 20:30 Meisjes C2 Lynn van den Berg
Barbara Dingeldein
2 - CD
20:30 - 22:00 Dames 1 Frank Timmers 2 - CD dames 1
20:30 - 22:00 Dames 4 1 - AB dames 4
20:30 - 22:00 Heren 2 2 - AB heren 2
Donderdag
Tijd Team Trainer Veld Memo
16:00 - 17:00 Jongens D2 Marcus Scholtz
Taco Jonge Poerink
1 - CD
16:00 - 17:00 Jongens E8-1 Marten Wessling
Max Fresen
1 - A
17:00 - 18:00 Keeperstraining Trainingsgroep Oefen - AB Demi, Nynke, Renske Trainers Cor en Liselotte
17:00 - 18:00 Jongens C1 Mike Kwakkenbos 1 - CD
17:00 - 18:30 Jongens D1 Jochem Klein Willink
Koen Pleging
1 - AB
18:00 - 19:00 Keeperstraining Trainingsgroep Oefen - AB Wissel D jongens en meisjes + Berlin Trainer Cor en Liselotte
18:00 - 19:30 Jongens B1 Daan Kruisinga 2 - AB
18:00 - 19:30 Jongens C2 Tom van der Linden 2 - CD
18:00 - 19:00 Meisjes D3 Lotte van den Berg
Jitte Knoop
1 - CD
18:30 - 19:30 Meisjes D4 Amelie Bos
Maarten Brals
1 - AB
19:00 - 20:00 Meisjes B4 Chrisje van Zuijlen
Norah Verhoeven
1 - CD
19:30 - 21:00 Jongens A1 Daan Kruisinga 1 - AB om de week wisselen met MA1 qua veld
19:30 - 21:00 Meisjes A1 Andrew van Diepenbrugge
Gijs Heutink
Martijn Nijhuis
2 - AB om de week wisselen met JA1 qua veld
19:30 - 21:00 Meisjes B1 Josefien Melief 2 - CD MB1
20:00 - 21:00 Meisjes A2 1 - CD
20:00 - 21:00 Meisjes A3 Wob ten Hoeve
Erik Wind
1 - CD
21:00 - 22:30 Veteranen A 2 Onderling de ruimte verdelen
21:00 - 22:30 Veteranen B 2 Onderling de ruimte verdelen
21:00 - 22:30 Veteranen C 2 Onderling de ruimte verdelen
21:00 - 22:30 Veteranen D 1 Onderling de ruimte verdelen
21:00 - 22:30 Veterinnen A 1 Onderling de ruimte verdelen
Vrijdag
Tijd Team Trainer Veld Memo
16:00 - 17:00 Jongens D1 Jochem Klein Willink
Koen Pleging
1 - CD Facultatief moment JD. Aanmelden verplicht! via [email protected] en aanmelden kan tot uiterlijk de donderdag voorafgaand.
16:00 - 17:00 Jongens D2 1 - CD Facultatief moment JD. Aanmelden verplicht! via [email protected] en aanmelden kan tot uiterlijk de donderdag voorafgaand.
16:00 - 17:00 Meisjes D1 Barbara Dingeldein
Sophie Pongers
1 - AB Facultatief moment MD. Aanmelden verplicht! via [email protected] en aanmelden kan tot uiterlijk de donderdag voorafgaand.
16:00 - 17:00 Meisjes D2 1 - AB Facultatief moment MD. Aanmelden verplicht! via [email protected] en aanmelden kan tot uiterlijk de donderdag voorafgaand.
16:00 - 17:00 Meisjes D3 1 - AB Facultatief moment MD. Aanmelden verplicht! via [email protected] en aanmelden kan tot uiterlijk de donderdag voorafgaand.
16:00 - 17:00 Meisjes D4 1 - AB Facultatief moment MD. Aanmelden verplicht! via [email protected] en aanmelden kan tot uiterlijk de donderdag voorafgaand.
17:00 - 18:00 Keeperstraining Trainingsgroep Oefen - AB Wissel C jongens en meisjes + Milou Trainer Cor en Nieke
17:00 - 18:00 Jongens C1 Mike Kwakkenbos
Hugo Mönnink
1 - AB Facultatief moment JC. Aanmelden verplicht! via [email protected] en aanmelden kan tot uiterlijk de donderdag voorafgaand.
17:00 - 18:00 Jongens C2 1 - AB Facultatief moment JC. Aanmelden verplicht! via [email protected] en aanmelden kan tot uiterlijk de donderdag voorafgaand.
17:00 - 18:00 Meisjes B3 Isis Steenbergen
Norah Verhoeven
1 - CD
18:00 - 19:00 Keeperstraining Trainingsgroep Oefen - AB Wissel B jongens en meisjes + Marike Beuk MB5 Trainers Cor en Nieke
18:00 - 19:00 Meisjes C1 1 - AB Facultatief moment MC. Aanmelden verplicht! via [email protected] en aanmelden kan tot uiterlijk de donderdag voorafgaand.
18:00 - 19:00 Meisjes C2 1 - AB Facultatief moment MC. Aanmelden verplicht! via [email protected] en aanmelden kan tot uiterlijk de donderdag voorafgaand.
18:00 - 19:00 Meisjes C3 1 - AB Facultatief moment MC. Aanmelden verplicht! via [email protected] en aanmelden kan tot uiterlijk de donderdag voorafgaand.
18:00 - 19:00 Meisjes C4 1 - AB Facultatief moment MC. Aanmelden verplicht! via [email protected] en aanmelden kan tot uiterlijk de donderdag voorafgaand.
18:00 - 19:00 Meisjes C5 Isis Steenbergen
Norah Verhoeven
1 - CD
19:00 - 20:30 Jongens A2 2 - CD VACATURE!!
19:00 - 20:30 Jongens B2 Sophie Pongers
Lynn van den Berg
2 - AB
19:00 - 20:00 Meisjes C3 Isis Steenbergen
Norah Verhoeven
1 - CD MC3 Isis Steenbergen, Norah Verhoeven
19:00 - 20:00 Meisjes C4 Karlijn Klein Willink
Sofie Holthuizen
1 - AB
20:00 - 21:30 Dames 2 1 - AB
20:00 - 21:30 Dames 3 1 - AB
20:00 - 21:30 Dames 4 1 - AB
20:00 - 21:30 Heren 2 1 - CD heren 2
20:30 - 22:00 Dames 1 Frank Timmers 2