IMG_0607 1000x300 2.jpg Banner Dames 1.jpg IMG_0607 1000x300.jpg IMG_0088 1000x300.jpg
Hoofsponsor
Maandag
Tijd Team Trainer Veld Memo
16:00 - 16:45 Trainingsgroep Deppenbroekhal veld B
16:00 - 16:30 Trainingsgroep Deppenbroekhal veld A
16:30 - 17:00 Meisjes D1 zaal Hieke van Limbeek
Indy Smit
Deppenbroekhal veld A
16:30 - 17:00 Meisjes D2 zaal Lieke Veldhuizen
Pepita Reith
Deppenbroekhal veld B
16:45 - 17:30 Meisjes D1 zaal Hieke van Limbeek
Indy Smit
Deppenbroekhal veld A
16:45 - 17:30 Meisjes D2 zaal Lieke Veldhuizen
Pepita Reith
Deppenbroekhal veld B
Woensdag
Tijd Team Trainer Veld Memo
16:00 - 16:30 Jongens D1 zaal Alexander Groothuis
Taco Jonge Poerink
Deppenbroekhal veld A
16:00 - 16:45 Jongens D1 zaal Alexander Groothuis
Taco Jonge Poerink
Deppenbroekhal veld A
16:00 - 16:45 Jongens D2 zaal Daan Kruisinga Deppenbroekhal veld B
16:00 - 16:30 Jongens D2 zaal Daan Kruisinga Deppenbroekhal veld B
16:30 - 17:00 Jongens A1 zaal Daan Kruisinga Deppenbroekhal veld A
16:30 - 17:00 Jongens B1 zaal Jort Verbakel Deppenbroekhal veld B
16:45 - 17:30 Jongens A1 zaal Daan Kruisinga Deppenbroekhal veld A
16:45 - 17:30 Jongens B1 zaal Jort Verbakel Deppenbroekhal veld B
Donderdag
Tijd Team Trainer Veld Memo
16:00 - 16:30 Meisjes C3 zaal Rosalie Groot Hendriks Deppenbroekhal veld B
16:00 - 16:45 Meisjes C3 zaal Rosalie Groot Hendriks Deppenbroekhal veld B
16:00 - 16:45 Meisjes D3 zaal Fleur Hamers Deppenbroekhal veld A
16:00 - 16:30 Meisjes D3 zaal Fleur Hamers Deppenbroekhal veld A
16:30 - 17:00 Meisjes C1 zaal Lynn van den Berg
Tess Wantia
Deppenbroekhal veld A
16:30 - 17:00 Meisjes C2 zaal Rosalie Groot Hendriks Deppenbroekhal veld B
16:45 - 17:30 Meisjes C1 zaal Lynn van den Berg
Tess Wantia
Deppenbroekhal veld A
16:45 - 17:30 Meisjes C2 zaal Rosalie Groot Hendriks Deppenbroekhal veld B
Vrijdag
Tijd Team Trainer Veld Memo
16:00 - 16:30 Jongens C1 zaal Robin Kroeze Deppenbroekhal veld B
16:00 - 16:45 Jongens C1 zaal Robin Kroeze Deppenbroekhal veld B
16:00 - 16:45 Jongens C2 zaal Matthijs Regeling Deppenbroekhal veld A
16:00 - 16:30 Jongens C2 zaal Matthijs Regeling Deppenbroekhal veld A
16:30 - 17:00 Meisjes B1 zaal Mike Kwakkenbos Deppenbroekhal veld A
16:30 - 17:00 Meisjes B2 zaal Lieke Veldhuizen
Pepita Reith
Deppenbroekhal veld B
16:45 - 17:30 Meisjes B1 zaal Mike Kwakkenbos Deppenbroekhal veld A
16:45 - 17:30 Meisjes B2 zaal Lieke Veldhuizen
Pepita Reith
Deppenbroekhal veld B
17:30 - 18:30 Meisjes A1 zaal Ocid Oosting Deppenbroekhal veld A
Zondag
Tijd Team Trainer Veld Memo
12:00 - 13:15 Meisjes C1 zaal Lynn van den Berg
Tess Wantia
Deppenbroekhal veld B
12:00 - 13:15 Meisjes D1 zaal Hieke van Limbeek
Indy Smit
Deppenbroekhal veld A
15:15 - 16:30 Meisjes A1 zaal Ocid Oosting Deppenbroekhal veld A