Banner Dames 1.jpg IMG_0607 1000x300 2.jpg IMG_0088 1000x300.jpg IMG_0607 1000x300.jpg
Hoofsponsor

Jongens A2

Teamfoto

Er is op dit moment nog geen teamfoto

Ondersteuning

Functie Naam
Coach Peter Bouwma
Coach Antoon Buitenhuis
Trainer Lynn van den Berg
Trainer Daan Kruisinga
Beoordelaar Evert Veldhuizen

Aankomende Speelronde

Teamsponsor

Er is op dit moment nog geen teamsponsor.

Stand

Pos. Team # Punten W G V + - Straf
1 Flevoland JA1 14 42 14 0 0 92 15 0
2 Epe JA1 14 33 11 0 3 81 31 0
3 Gorssel/Epse JA1 14 30 10 0 4 79 32 0
4 Zwolle JA3 14 16 5 1 8 42 49 0
5 Twente JA2 14 16 5 1 8 31 68 0
6 PW JA2 14 15 5 0 9 48 68 0
7 Zutphen JA2 14 14 4 2 8 52 67 0
8 Hardenberg JA1 14 0 0 0 14 5 100 0

Wedstrijden

Uitslagen

Uitslagen

Thuis Uit Uistlag
ZATERDAG 30 OKTOBER 2021
Hardenberg JA1 Zwolle JA3 1-11
Zutphen JA2 Twente JA2 2-3
Epe JA1 Gorssel/Epse JA1 2-1
Flevoland JA1 PW JA2 8-0
ZATERDAG 6 NOVEMBER 2021
Gorssel/Epse JA1 Flevoland JA1 3-5
PW JA2 Zutphen JA2 3-5
Twente JA2 Hardenberg JA1 3-0
Zwolle JA3 Epe JA1 3-4
ZATERDAG 13 NOVEMBER 2021
Flevoland JA1 Epe JA1 6-3
Hardenberg JA1 PW JA2 0-5
Zutphen JA2 Gorssel/Epse JA1 1-7
ZATERDAG 20 NOVEMBER 2021
Zwolle JA3 Flevoland JA1 3-5
PW JA2 Twente JA2 6-1
Epe JA1 Zutphen JA2 13-2
ZATERDAG 27 NOVEMBER 2021
Hardenberg JA1 Epe JA1 0-6
Zutphen JA2 Flevoland JA1 0-8
PW JA2 Zwolle JA3 3-1
Twente JA2 Gorssel/Epse JA1 2-10
ZATERDAG 4 DECEMBER 2021
Gorssel/Epse JA1 Hardenberg JA1 12-0
ZATERDAG 5 MAART 2022
Twente JA2 Zwolle JA3 3-1
ZATERDAG 12 MAART 2022
Gorssel/Epse JA1 PW JA2 10-3
Flevoland JA1 Hardenberg JA1 9-0
ZATERDAG 19 MAART 2022
Twente JA2 Flevoland JA1 0-6
PW JA2 Epe JA1 2-7
Zwolle JA3 Gorssel/Epse JA1 1-2
Hardenberg JA1 Zutphen JA2 0-6
ZATERDAG 26 MAART 2022
Zwolle JA3 Hardenberg JA1 4-1
PW JA2 Flevoland JA1 2-5
Twente JA2 Zutphen JA2 3-3
Gorssel/Epse JA1 Epe JA1 5-0
ZATERDAG 2 APRIL 2022
Zutphen JA2 PW JA2 9-4
Flevoland JA1 Gorssel/Epse JA1 5-0
Epe JA1 Zwolle JA3 9-1
Hardenberg JA1 Twente JA2 1-4
ZATERDAG 9 APRIL 2022
Gorssel/Epse JA1 Zutphen JA2 6-3
PW JA2 Hardenberg JA1 5-1
Zwolle JA3 Twente JA2 2-1
Epe JA1 Flevoland JA1 1-4
WOENSDAG 13 APRIL 2022
Epe JA1 Twente JA2 7-2
ZATERDAG 16 APRIL 2022
Zutphen JA2 Zwolle JA3 1-1
ZATERDAG 23 APRIL 2022
Zutphen JA2 Epe JA1 1-6
Hardenberg JA1 Gorssel/Epse JA1 0-7
Twente JA2 PW JA2 6-3
Flevoland JA1 Zwolle JA3 9-1
ZATERDAG 14 MEI 2022
Zwolle JA3 PW JA2 6-3
Gorssel/Epse JA1 Twente JA2 10-1
Epe JA1 Hardenberg JA1 5-0
Flevoland JA1 Zutphen JA2 7-2
ZATERDAG 21 MEI 2022
Zwolle JA3 Zutphen JA2 5-3
PW JA2 Gorssel/Epse JA1 7-2
Hardenberg JA1 Flevoland JA1 0-9
Twente JA2 Epe JA1 2-11
ZATERDAG 28 MEI 2022
Zutphen JA2 Hardenberg JA1 14-1
Flevoland JA1 Twente JA2 6-0
Gorssel/Epse JA1 Zwolle JA3 4-2
ZATERDAG 11 JUNI 2022
Epe JA1 PW JA2 7-2