IMG_0607 1000x300.jpg IMG_0088 1000x300.jpg Banner Dames 1.jpg IMG_0607 1000x300 2.jpg
Hoofsponsor

Veterinnen A

Teamfoto

Er is op dit moment nog geen teamfoto

Ondersteuning

Functie Naam
Aanvoerder Annemarijke Marsman

Aankomende Speelronde

WOENSDAG 19 FEBRUARI 2020
Thuis Uit Aanvang
Union DA Oosterbeek DA

Teamsponsor

Er is op dit moment nog geen teamsponsor.

Stand

Pos. Team # Punten W G V + - Straf
1 Oosterbeek DA 10 27 9 0 1 26 12 0
2 Almelo DA 10 21 6 3 1 32 13 0
3 Deventer DA 10 19 6 1 3 30 9 0
4 Wageningen DA 10 17 5 2 3 16 20 0
5 Zwolle DA 9 16 5 1 3 32 16 0
6 Beuningen DA 10 16 5 1 4 28 24 0
7 Union DA 10 16 5 1 4 22 24 0
8 Bemmel DA 10 11 3 2 5 23 27 0
9 Upward DA 11 11 3 2 6 16 28 0
10 QZ DA 10 8 2 2 6 10 22 0
11 PW DA 9 5 2 2 5 13 22 3
12 Kromhouters DA 11 1 0 1 10 10 41 0

Wedstrijden

Datum Tegenstander Aanvang Locatie
1 mrt HC Zwolle DA n.n.b uit
8 mrt MHC Almelo DA n.n.b uit
15 mrt MHC Bemmel 800 DA 14:45 thuis - Veld 2
22 mrt MHCBeuningen DA 10:45 thuis - Veld 1
29 mrt WMHC DA n.n.b uit
5 apr M.H.C. Oosterbeek DA 12:45 thuis - Veld 1
19 apr THCC De Kromhouters DA n.n.b uit
26 apr HCQZ DA n.n.b uit
10 mei Arnhemse Mixed Hockey Club Upward DA 10:45 thuis - Veld 2
17 mei Union DA n.n.b uit
24 mei HC Zwolle DA n.n.b thuis
7 jun DHV DA n.n.b uit
14 jun HCQZ DA 12:45 thuis - Veld 2

Uitslagen

Uitslagen

Thuis Uit Uistlag
ZONDAG 8 SEPTEMBER 2019
Oosterbeek DA Zwolle DA 4-2
Beuningen DA QZ DA 2-0
Kromhouters DA Union DA 3-5
Upward DA Bemmel DA 1-4
PW DA Almelo DA 3-5
Wageningen DA Deventer DA 0-2
ZONDAG 15 SEPTEMBER 2019
Bemmel DA PW DA 2-3
Union DA Upward DA 3-1
Zwolle DA Kromhouters DA 5-0
Deventer DA Oosterbeek DA 5-0
QZ DA Wageningen DA 0-1
Almelo DA Beuningen DA 6-2
ZONDAG 22 SEPTEMBER 2019
Union DA Bemmel DA 3-1
Beuningen DA PW DA 4-1
Oosterbeek DA QZ DA 3-0
Kromhouters DA Deventer DA 0-9
Upward DA Zwolle DA 1-5
Wageningen DA Almelo DA 1-10
ZONDAG 29 SEPTEMBER 2019
PW DA Wageningen DA 1-1
QZ DA Kromhouters DA 3-1
Deventer DA Upward DA 2-0
Zwolle DA Union DA 3-0
Bemmel DA Beuningen DA 5-3
ZONDAG 6 OKTOBER 2019
Upward DA QZ DA 3-1
Kromhouters DA Almelo DA 0-2
Oosterbeek DA PW DA 1-0
Union DA Deventer DA 0-6
Wageningen DA Beuningen DA 2-1
WOENSDAG 9 OKTOBER 2019
Almelo DA Oosterbeek DA 0-1
ZONDAG 13 OKTOBER 2019
Beuningen DA Oosterbeek DA 2-3
QZ DA Union DA 1-4
Deventer DA Zwolle DA 2-1
Bemmel DA Wageningen DA 1-3
PW DA Kromhouters DA 2-2
ZONDAG 20 OKTOBER 2019
Zwolle DA Bemmel DA 6-0
Almelo DA Upward DA 1-1
ZONDAG 3 NOVEMBER 2019
Deventer DA Bemmel DA 2-2
Zwolle DA QZ DA 5-0
Union DA Almelo DA 0-2
Oosterbeek DA Wageningen DA 2-1
Upward DA PW DA 3-0
Kromhouters DA Beuningen DA 2-4
ZONDAG 10 NOVEMBER 2019
PW DA Union DA 0-2
Beuningen DA Upward DA 2-1
QZ DA Deventer DA 2-0
Bemmel DA Oosterbeek DA 1-2
Almelo DA Zwolle DA 5-5
Wageningen DA Kromhouters DA 2-0
ZONDAG 17 NOVEMBER 2019
Kromhouters DA Oosterbeek DA 0-3
QZ DA Bemmel DA 3-3
Union DA Beuningen DA 4-4
Deventer DA Almelo DA 0-1
Upward DA Wageningen DA 2-2
WOENSDAG 20 NOVEMBER 2019
Oosterbeek DA Upward DA 7-1
ZONDAG 24 NOVEMBER 2019
Almelo DA QZ DA 0-0
PW DA Deventer DA 3-2
Beuningen DA Zwolle DA 4-0
Kromhouters DA Bemmel DA 1-4
Wageningen DA Union DA 3-1
WOENSDAG 27 NOVEMBER 2019
Upward DA Kromhouters DA 2-1