IMG_0088 1000x300.jpg IMG_0607 1000x300 2.jpg IMG_0607 1000x300.jpg Banner Dames 1.jpg
Hoofsponsor

Dames 3

Teamfoto

Er is op dit moment nog geen teamfoto

Ondersteuning

Functie Naam
Aanvoerder Pien Menting
Trainer Pieter Brommer

Aankomende Speelronde

ZONDAG 1 MAART 2020
Thuis Uit Aanvang
Almelo D2 (O) Avanti D2 (O) 14:00
Ares D4 Zwolle D8
Zwolle D7 Ede D3
Zwolle D9 Haackey D3

Teamsponsor

Er is op dit moment nog geen teamsponsor.

Stand

Pos. Team # Punten W G V + - Straf
1 Ares D4 10 30 10 0 0 52 6 0
2 PW D3 11 26 8 2 1 42 19 0
3 Zwolle D9 10 22 7 1 2 29 15 0
4 PW D2 11 18 6 0 5 21 18 0
5 Flevoland D2 11 17 5 2 4 21 21 0
6 Avanti D2 10 14 4 2 4 15 17 0
7 Zwolle D7 10 14 4 2 4 17 26 0
8 Almelo D2 10 12 3 3 4 19 24 0
9 Haackey D3 10 8 2 2 6 16 27 0
10 Zwolle D8 10 8 2 2 6 17 32 0
11 Bully D4 11 5 1 2 8 13 40 0
12 Ede D3 10 3 1 0 9 8 25 0

Wedstrijden

Datum Tegenstander Aanvang Locatie
8 mrt HC Zwolle D9 n.n.b uit
15 mrt MHC EDE D3 12:45 thuis - Veld 1
22 mrt HHC Haackey D3 n.n.b uit
29 mrt HC Zwolle D7 10:45 thuis - Veld 2
5 apr HC Zwolle D8 14:45 thuis - Veld 1
19 apr WMHC Avanti D2 n.n.b uit
10 mei O.H.C. Bully D4 12:45 thuis - Veld 2
17 mei Flevoland D2 n.n.b uit
24 mei MHC Almelo D2 n.n.b thuis
7 jun HC Ares D4 n.n.b uit
14 jun Enschedese hockeyclub Prinses Wilhelmina D2 10:45 thuis - Veld 2

Uitslagen

Uitslagen

Thuis Uit Uistlag
ZONDAG 8 SEPTEMBER 2019
Zwolle D8 PW D2 (O) 0-2
Avanti D2 (O) Ares D4 0-6
Flevoland D2 (O) Zwolle D7 4-0
Haackey D3 Ede D3 3-1
Bully D4 Almelo D2 (O) 1-1
PW D3 Zwolle D9 3-1
ZONDAG 15 SEPTEMBER 2019
Ede D3 PW D3 1-3
Zwolle D7 Haackey D3 3-2
Ares D4 Bully D4 8-1
PW D2 (O) Avanti D2 (O) 0-1
Zwolle D9 Zwolle D8 6-3
Almelo D2 (O) Flevoland D2 (O) 1-2
ZONDAG 22 SEPTEMBER 2019
Zwolle D8 Ede D3 1-2
PW D3 Haackey D3 4-3
Bully D4 PW D2 (O) 1-4
Almelo D2 (O) Zwolle D7 4-0
Avanti D2 (O) Zwolle D9 0-3
Flevoland D2 (O) Ares D4 1-4
ZONDAG 29 SEPTEMBER 2019
Zwolle D9 Bully D4 5-3
Zwolle D7 PW D3 2-2
Ares D4 Almelo D2 (O) 5-1
PW D2 (O) Flevoland D2 (O) 4-0
Ede D3 Avanti D2 (O) 1-2
Haackey D3 Zwolle D8 1-3
ZONDAG 6 OKTOBER 2019
Flevoland D2 (O) Zwolle D9 1-3
Almelo D2 (O) PW D2 (O) 3-0
Ares D4 Zwolle D7 7-1
Zwolle D8 PW D3 1-5
Bully D4 Ede D3 1-0
Avanti D2 (O) Haackey D3 0-0
ZONDAG 13 OKTOBER 2019
PW D3 Avanti D2 (O) 2-2
Haackey D3 Bully D4 3-1
Zwolle D7 Zwolle D8 4-1
PW D2 (O) Ares D4 0-5
Ede D3 Flevoland D2 (O) 1-2
Zwolle D9 Almelo D2 (O) 4-0
ZONDAG 3 NOVEMBER 2019
Flevoland D2 (O) Haackey D3 4-1
Avanti D2 (O) Zwolle D8 6-1
PW D2 (O) Zwolle D7 4-1
Ares D4 Zwolle D9 4-1
Almelo D2 (O) Ede D3 4-2
Bully D4 PW D3 0-8
ZONDAG 10 NOVEMBER 2019
PW D3 Flevoland D2 (O) 3-2
Zwolle D8 Bully D4 3-2
Haackey D3 Almelo D2 (O) 2-2
Zwolle D9 PW D2 (O) 1-0
Zwolle D7 Avanti D2 (O) 1-0
Ede D3 Ares D4 0-4
ZONDAG 17 NOVEMBER 2019
Ares D4 Haackey D3 4-0
PW D2 (O) Ede D3 1-0
Zwolle D9 Zwolle D7 1-1
Flevoland D2 (O) Zwolle D8 2-2
Almelo D2 (O) PW D3 1-6
Bully D4 Avanti D2 (O) 1-3
ZONDAG 24 NOVEMBER 2019
Ede D3 Zwolle D9 0-4
Haackey D3 PW D2 (O) 1-5
PW D3 Ares D4 1-5
Avanti D2 (O) Flevoland D2 (O) 1-2
Bully D4 Zwolle D7 1-4
Zwolle D8 Almelo D2 (O) 2-2
DINSDAG 26 NOVEMBER 2019
PW D2 (O) PW D3 1-5
ZONDAG 1 DECEMBER 2019
Flevoland D2 (O) Bully D4 1-1