Banner Dames 1.jpg IMG_0088 1000x300.jpg IMG_0607 1000x300.jpg IMG_0607 1000x300 2.jpg
Hoofsponsor

Dames 1

Teamfoto

Er is op dit moment nog geen teamfoto

Ondersteuning

Functie Naam
Coach Frank Timmers

Aankomende Speelronde

ZONDAG 8 MAART 2020
Thuis Uit Aanvang
Dieren D1 Haackey D1 12:45
Eelde D1 PW D1
Steenwijk D1 Zutphen D1 12:45
Twente D1 Mezen D1
Westerduiven D1 Goor D1

Teamsponsor

Er is op dit moment nog geen teamsponsor.

Stand

Pos. Team # Punten W G V + - Straf
1 PW D1 10 28 9 1 0 31 6 0
2 Mezen D1 10 22 7 1 2 41 14 0
3 Twente D1 10 22 7 1 2 36 12 0
4 Dieren D1 10 21 7 0 3 30 19 0
5 Westerduiven D1 10 21 7 0 3 24 13 0
6 Flevoland D1 10 15 5 0 5 21 16 0
7 Goor D1 10 10 3 1 6 19 42 0
8 Eelde D1 10 8 2 2 6 9 22 0
9 Haackey D1 10 7 2 1 7 7 37 0
10 Steenwijk D1 10 4 1 1 8 7 27 0
11 Zutphen D1 10 2 0 2 8 5 22 0

Wedstrijden

Datum Tegenstander Aanvang Locatie
8 mrt HC Eelde D1 n.n.b uit
15 mrt Steenwijk D1 12:45 thuis - Veld 2
29 mrt Westerduiven D1 12:45 thuis - Veld 2
5 apr Hockey Club Twente D1 n.n.b uit
19 apr MHC Dieren D1 12:45 thuis - Veld 2
10 mei HHC Haackey D1 n.n.b uit
17 mei MHC De Mezen D1 12:45 thuis - Veld 2
24 mei GoorseMHC D1 12:45 uit
7 jun Flevoland D1 12:45 thuis - Veld 2
14 jun MHCZutphen D1 n.n.b uit

Uitslagen

Uitslagen

Thuis Uit Uistlag
ZONDAG 8 SEPTEMBER 2019
Goor D1 Westerduiven D1 0-6
PW D1 Eelde D1 3-0
Haackey D1 Dieren D1 0-5
Zutphen D1 Steenwijk D1 1-1
Mezen D1 Twente D1 2-3
ZONDAG 15 SEPTEMBER 2019
Twente D1 Goor D1 8-1
Dieren D1 Mezen D1 4-3
Eelde D1 Haackey D1 2-2
Westerduiven D1 Flevoland D1 1-0
Steenwijk D1 PW D1 0-1
ZONDAG 22 SEPTEMBER 2019
Steenwijk D1 Eelde D1 2-0
Zutphen D1 Westerduiven D1 0-2
Flevoland D1 Twente D1 1-3
Goor D1 Dieren D1 4-3
Mezen D1 Haackey D1 8-1
ZONDAG 29 SEPTEMBER 2019
Eelde D1 Mezen D1 0-1
Westerduiven D1 PW D1 2-6
Haackey D1 Goor D1 0-3
Twente D1 Zutphen D1 4-0
Dieren D1 Flevoland D1 4-1
ZONDAG 6 OKTOBER 2019
Goor D1 Mezen D1 2-12
Steenwijk D1 Westerduiven D1 1-2
Zutphen D1 Dieren D1 1-2
PW D1 Twente D1 2-0
Flevoland D1 Haackey D1 4-0
ZONDAG 13 OKTOBER 2019
Twente D1 Steenwijk D1 7-0
Mezen D1 Flevoland D1 5-2
Haackey D1 Zutphen D1 2-1
Eelde D1 Goor D1 5-4
Dieren D1 PW D1 3-6
ZONDAG 27 OKTOBER 2019
Flevoland D1 Goor D1 1-0
Zutphen D1 Mezen D1 0-5
Steenwijk D1 Dieren D1 1-3
PW D1 Haackey D1 3-0
Westerduiven D1 Eelde D1 3-0
ZONDAG 3 NOVEMBER 2019
Mezen D1 PW D1 1-1
Eelde D1 Flevoland D1 0-4
Haackey D1 Steenwijk D1 1-0
Goor D1 Zutphen D1 1-1
Twente D1 Westerduiven D1 1-4
ZONDAG 10 NOVEMBER 2019
Zutphen D1 Flevoland D1 0-2
Twente D1 Eelde D1 0-0
Steenwijk D1 Mezen D1 1-2
Westerduiven D1 Dieren D1 1-3
PW D1 Goor D1 5-0
ZONDAG 17 NOVEMBER 2019
Haackey D1 Westerduiven D1 0-3
Dieren D1 Twente D1 1-2
Goor D1 Steenwijk D1 4-1
Flevoland D1 PW D1 0-3
Zutphen D1 Eelde D1 1-2
ZONDAG 24 NOVEMBER 2019
Eelde D1 Dieren D1 0-2
Steenwijk D1 Flevoland D1 0-6
Twente D1 Haackey D1 8-1
PW D1 Zutphen D1 1-0
Westerduiven D1 Mezen D1 0-2